טיפול בצלקות וטיפול בפיגמנטציה בלייזר

רבים מאיתנו סובלים מצלקות או מכתמי שמש מעיקים והחיפוש אחר פתרון הנו בהישג ידינו, איכותי ויעיל, מוכן לאפשר לנו ליהנות מתוצאות מעולות תוך זמן קצר:

טיפול בצלקות

עבור אלו שמעוניינים בטיפול בצלקות לא מחמיאות על עורם קיימת האופציה הנוחה, המהירה והיעילה של טיפול בצלקות בלייזר. לאורך מספר פגישות טיפוליות קרן הלייזר, המתמקדת על הצלקות, מחממת אותן, ומזרזת את יצירתו של חלבון הקולגן בעור, חלבון בעל תפקיד משמעותי לשם התחדשות תא העור. לאורך התהליך תאי העור באזור המצולק מתחדשים והצלקת דוהה עד שכמעט נעלמת לחלוטין! 

טיפול בפיגמנטציה

טיפול בפיגמנטציה נעשה בעזרת מכשיר IPL, מכשיר אשר פולט קרני עור הממיסות את כתמי השמש והפיגמנטציה על העור ומשוות לא מראה נקי ויפה כבעבר. הטיפול עובד עבור נשים וגברים בכל גיל, ומאפשר לכולנו ליהנות ממראה אסתטי ומושך, למרות שעשינו טעויות של חשיפת יתר לשמש בעבר. תוך חמישה טיפולים קצרים ויעילים, קרני האור מעלימות לגמרי את כתמי השמש ומותירות את המטופל כשהוא נראה כמו חדש!

טיפול משודרג

אם קראתם את שתי הפסקאות הנ"ל וודאי הבנתם שלרוב נהוג להשתמש במכשיר לייזר לטיפול בצלקות ובמכשיר IPL לטיפול בפיגמנטציה, אך למעשה, קיים גם מכשיר המשלב את האפקטיביות הטיפולים של הלייזר עם זו של ה IPL וכך לשדרג עוד יותר את אפשרויות הטיפול והתוצאות שמתקבלות לאחר השימוש. מדובר במכשיר מבית פלומר העולמית, בית חם לטכנולוגיות אסתטיות מתקדמות שכל אחד מאיתנו היה רוצה ליהנות מהן.

אם המכון שאליו אתם חושבים לגשת לשם טיפול בצלקות או טיפול בפיגמנטציה, או שתיהן, שאלו האם הם עושים שימוש במכשירי פלומר וכך נותנים לכם אפשרות לטיפול נוח יותר, מהיר יותר ויעיל יותר.

כתיבת תגובה