טיפים חשובים לקראת יום החתונה

נעליים לחתונה

טיפ חשוב לכלה –אל תשכחי לקחת איתך זוג נעליים נוספות. אחרי יום ארוך שמתחיל בסלון כלות וממשיך בצילומי חוץ וחופה, את צריכה להרגיש נוח יותר בזמן הריקודים .

 

אל תוותרו על הנוכחות בקבלת הפנים. קבלת הפנים בחתונה הנמשכת לעיתים שעתיים. למה שלא לבלות עם האורחים? זה עדיף על המתנה בחדר צדדי.

 

לאכול ביום החתונה

ביום החתונה הקפידו לאכול ארוחת בוקר קלה. מדובר ביום מרגש ומעט לחוץ. בזמן האירוע לא יהיה לכם זמן לאכול נצלו את שעות היום המוקדמות לכך.

 

תקציב חתונה

לא כדאי להתחיל את ההכנות לקראת החתונה ללא תקציב מסודר וברור. שבו יחד וחישבו, צרפו את ההורים לדיון אולי גם הם יסייעו לכם כלכלית. אחרי שהחלטת עלות תקציב מתאים אפשר להתחיל ו- להתחתן.

 

חתונה טובה

כשאתם בוחרים מנות לקבלת הפנים, אל תבחרו מאכלים כבדים, גם אין צורך במבחר גדול של מנות. רוב האורחים מוצאים את עצמם מלאים לאחר הקבלת פנים ואז שמגיעה המנה העיקרית- הם טוענים שזה לא טעים.

 

ילדים בחתונה

אם בין בני המשפחה והמוזמנים יש ילדים רבים, אפשר לבדוק עם בעלה האולם – גן אירועים כמה יעלו מנות ילדים? קחו בחשבון שבמקרה כזה הילדים יצטרכו לשבת יחד בשולחנות ילדים.

 

כמה יעלה לכם להתחתן – כדאי לדעת! חתונה בחורף זולה  20% מחתונה בקיץ. בנוסף רוב הספקים הנלווים כמו תקליטן צלם ושמלות כלה, פחות עסוקים בחודשי החורף. כך שחתונה בחורף יכולה להיות זולה מאוד ואף משתלמת במיוחד למי שאינו רוצה לבזבז כסף רב ועדיין לבחור מקום איכותי לחתונה וגם צלם טוב ותקליטן מנוסה.

 

טלפונים בחתונה

כולם נאספים ומתרגשים, הרב מתחיל לקדש אתכם ורגע לפני שבירות הכוס, ממש שנייה לפני שאתם זוג נשוי, מצלצל אחד הטלפונים של האורחים וברקע בוקע שיר של צביקה יק? מביך נכון? בקשו מהתקליטן שיבקש מכולם לכבות מכשירים ניידים לפי תחילת טקס החתונה.

 

הטיפים מאתר חברת לי קל אירועים www.lee-kal.co.il

כתיבת תגובה