טיפים לשיפוץ בית

מתי לשפץ את הבית?

אם מדובר בשיפוץ גדול יש חשיבות לבחירת המועד, כאשר מדובר על תהליך של יומיים עד שלושה אז כמעט כל מועד הוא אפשרי. בעבודות גדולות כדאי לחשוב על מועד שבו אתם נמצאים בבית כמה שפחות, אם יש צורך כדאי אפילו לנצל את ההזדמנות ולצאת לחופשה. לא נעים לחיות בבית מאובק, במיוחד אם יש לכם ילדים קטנים.

את מה משפצים?

תהליך עבודות שיפוצים בבית מתחיל אחרת ומסתיים אחרת, במהלך השיפוץ דברים משתנים ודברים נוספים, חשבו היטב בטרם תזמינו בעל מקצוע מה אתם מעוניינים לעשות. הטעות הנפוצה ביותר היא להזמין שיפוצניק ובמהלך השיפוץ להוסיף לו עבודה, המחיר יהיה יקר יותר וזה בהחלט יוסיף ויכוחים מיותרים, לכן חשבו על הכול מראש.

כמה אנחנו משקיעים

לפעמים ניתן למצוא פער של אלפי שקלים בין קבלן שיפוצים לקבלן אחר, אתם עלולים להתפתות לבחור את הזול יותר אבל עלולים לקבל עבודה גרועה יחס מביך ולוח זמנים ארוך… המחיר אינו צריך להוות את השיקול המרכזי בבחירת בעל המקצוע, בעבודת שמעל לסכום של עשרת אלפיים שקלים בקשו עד 4 הצעות מחיר, אם מדובר על סכום נמוך 3 הצעות יספיקו בהחלט.

בחירת בעל מקצוע

בתחום כמו שיפוצים יש מאות בעלי מקצוע לכן חשוב לבחור שיפוצניק מנוסה ומקצועי. אל תהססו לבקש המלצות, לראות עבודות קודמות ולקבל חוות דעת. אם אתם מרגישים יחס שלילי עברו לספק אחר, אתם משלמים ממיטב כספכם ואתם צריכים לקבל את כל תשומת הלב בעת שיפוץ הדירה.

מצאתם שיפוצניק והתרשמתם לטובה? ודאו שהוא זה שיהיה בבית בעת השיפוץ ולא ישלח עובדים חובבנים, הדבר נפוץ מאוד ולכן מומלץ וחשוב לערוך הסכם מסודר בו תעלו את כל הפרטים על הכתב: מחיר, לוח זמנים לביצוע העבודה, עלויות חומרים, ניקיון וגם מי מבצע את העבודה.

להיות רגועים

במקרים רבים בעת שיפוץ בית נוצרים עימותים וויכוחים בין בעלי הדירה לבעלי המקצוע, מקרים מסוימים מגיעים אפילו עד בתי משפט. כאשר אתם מזמינים בעל מקצוע נסו להיות סבלניים ולתת לו לעשות את העבודה כפי שהוא מבין, לעיתים אנחנו חושבים שאנחנו מבינים הכול אבל בין מראה לביצוע יש פער גדול. גלו סבלנות ותוכלו לקבל תוצאות טובות.

הצעות מחיר עבור שיפוץ דירות אפשר למצוא באתר www.h100.co.il

כתיבת תגובה