טיפים על בוטוקס

בוטוקס הוא הליך רפואי לכל דבר וחשוב לדעת איך הוא מבוצע, ולמה לצפות. בנוסף כיוון שזהו תהליך קוסמטי רפואי חשוב מאד שהטיפול בבוטוקס יעשה על ידי מומחה בתחום עם שונות ניסיון רבות על מנת להבטיח תוצאות מדוייקות ומיטיבות.

בוטוקס אושר לשימוש כבר לפני עשור והוא מאושר הן על ידי ה-FDA והן על ידי משרד הבריאות בארץ. זהו הליך מקובל לצורך העלמת קמטים קבועים ודינמיים בדרך כלל באזור הפנים. לאחרונה התגלה שבוטוקס גורם גם לעיכוב הופעת קמטים קבועים.

נקודות חשובות בבואך לטיפול בבוטקס.

חשוב מאד להקפיד על החומרים שבהם הרופא עושה שימוש. החומרים מוזרקים מתחת לפני העור ולכן חשוב שאיכותם תהיה ברמה הגבוהה ביותר על מנת לא לסכן את עצמך. חשוב לבקש לראות שהחומרים בהם הרופא משתמש מאושרים ע"י משרד הבריאות ואינם מזוייפים, דבר העלול להוזיל מאד את הטיפול את לפגוע קשות במטופל.

מטופלים רבים מתלוננים על הבעה קפואה לאחר הזרקת בוטוקס. הבעה קפואה נוצרת בדרך כלל שהטיפול לא היה מוצלח. כיוון שטיפול זה דורש מיומנות גבוהה וידע רב באנטומיה של פני האדם על מנת להחדיר את החומר בזווית מסוימת למקומות ספציפים. חשוב מאד לבחור רופא מומחה או רשת המתמחה בטיפולים כאלה.

תיאום ציפיות עם הרופא לפני הטיפול הוא חשוב ביותר על מנת לא להיות מאוכזבים התוצאות. בוטוקס לא מתאים לכל סוגי הקמטים (למשל קמטים עמוקים-שנחרצו בפנים), קבלו את שהרופא אומר והתאימו את הציפיות בינכם.

בוטוקס הוא חומר שמופרש מהגוף באופן טבעי. לכן על מנת לשמור על התוצאות יש לחזור על טיפול זה אחת לשלושה עד שישה חודשים.

ניתן להפסיק את טיפול הבוטוקס בכל שלב ולראות את הקמטים אט אט חוזרים לפנים, ותמיד ניתן להתחיל שוב בטיפול בוטוקס.

עוד מידע ניתן למצוא באתר בוטוקס פרופורציה

כתיבת תגובה