טרודים בגלל חתונה בתל אביב?


כמה קשה זה לארגן חתונה? אולי הכי קשה בעולם אם אין לכם ניסיון בתחום! בואו לקרוא איך להפוך הכל לפשוט יותר. איך תמצאו גן אירועים או אולם? מהם הדברים הכי חשובים שעליהם יש להתעכב מבעוד מועד ולאילו פרטים חשוב מאוד לשים לב מראש כשאתם בוחרים גן אירועים או אולם לערב שלכם?

בקרו במקום ובידקו מה דעתכם – העיצוב, מידת האיבזור, הנוף והמרחב שהוא מספק. בדקו ושאלו, האם יש בו חצר? האם יש זרימת אוויר טובה במקום? מה מידת הניקיון של המקום? את ההתרשמות מומלץ לעשות בזמן אירוע כדי שתוכלו להתרדם ממנו בפעולה, אך חשוב לזכור שייתכן שהחוגגים לקחו גם מגוון שירותים שאינם כלולים במקום.

אל תשכחו לבקשו לראות את רשיון העסק ו-וודאו אם הגן או האולם שומר על תקנות הבטיחות, בכל הקשור למספר יציאות החירום, צינורות כיבוי תקינים, גישה לשירותי חירום, וכמובן שאין בו שום מפגעים כמו רצפות שבורות, נזילות ודומיהם.

בררו מראש מה כלול במחיר. מקום זול עלול לא לכלול שרותים בסיסיים ביותר, עליהם תאלצו לשלם אקסטרה.

הרבה אולמות אירועים מציעים ללקוחותיהם חבילות אשר כוללות צילום, די גי ואף מעצב אירועים. בחירה שכזו עשוייה לקצץ בהוצאה בצורה משמעותית, אבל כדאי לברר גם עם ספקים אחרים אם הבחירה טובה והאם הצוות המקומי באמת מומלץ.

חלק מהמקומות מגבילים לפעמים את החוגגים בשעה. חשוב לברר עד איזו שעה תוכלו להמשיך, שלא תיאלצו לשלוח את החברים והקרובים שלכם הביתה כבר באחת עשרה.

מחפשים גן אירועים בצפון? טרודים בשאלות בנושא חתונה בתל אביב? בחירת גן אירועים עשוייה להסתבך במהירות, אך אם זהו חלק הארי של ההוצאה על האירוע, לכן יש לבדוק שאתם אמורים לקבל לא פחות מהטוב ביותר ואת כל מה שעבורו. נתבקשתם לשלם אז הקדישו את מלוא תשומת הלב לעניין ושאלו את כל השאלות, כי עדיף להיות קרציות מאשר לצאת פראיירים.

לקריאת מאמרים נוספים בנושא אולם לחתונה קטנה, בואו לאתר גן אירועים קטן ותשרדו את תכנון האירוע הגדול שלכם ללא בעיות.

כתיבת תגובה