יועץ מס – להקל את הנטל

למוח האנושי יש את היכולת המופלאה להפוך כל דבר לפנטזיה ברמה כזו או אחרת; הדבר נכון במיוחד לגבי תכנונים עסקיים, להקמה של עסק עתידי. מי לא ניהל פעם את השיחה הבאה? (נא השלימו במקומות המתאימים):

"נפתח עסק ל-השלם תחום עיסוק, נמכור השלם סוג מוצר, נפתח את המשרדים בעזריאלי, תראה איך עוד שנה נעשה את המיליון הראשון, הרי כמעט לא צריך לפרסם את זה"

"נכון, זה פשוט יימכר מעצמו!"

אבל בשלב מסויים נזכרים שיש עוד כמה דברים שדורשים טיפול, כגון תשלום מסים, משכורות לעובדים, הפרשות לקרנות, התחייבויות ללקוחות והרשימה עוד נטויה. כל מי שאי פעם הקים עסק עצמאי זוכר את השלב שבו התחילו להתגלות כל הפרטים שעד לרגע הפתיחה לא היה מודע או בחר להתעלם מהם.

בדיוק בשביל הצרכים הללו, כל עסק צריך רואה חשבון מיומן ומנוסה שיעזור לכם לעמוד על הרגליים עד שהבייבי יתחיל להכניס לכם כסף. רואה החשבון הוא האדם אשר יודע בדיוק מה צריך לעשות עם כל הכנסה וכל הוצאה, מה דורש דיווח, על מה זכאים להחזרים, איך ממלאים כל טופס וטופס וכיצד ניתן לחסוך עלויות בצורה חכמה.

ההמלצה היא ליצור קשר עם רואה חשבון כבר מהשלבים הראשונים של הקמת עסק, ואולי אף לפני כן, שהרי בעלי מקצוע מסויימים מתמחים בייעוץ לגורמים שמעוניינים לעשות צעדי פתיחת עסק ואין טוב מרואה חשבון שיסביר לכם את התהליך, ואת כל הפרטים הכספיים שיש לשקול ולתכנן.

אז אם אתם זקוקים לרואה חשבון שיכוון אתכם לכיוון הנכון, מחפשים יועץ מס שיקל עליכם את העול, או צריכים אדם אמין שיוכל לתרום מנסיונו רב השנים והבנתו את דרכי פעולת השוק, מומלץ לכם כשלב ראשון בכל הקמה של עסק חדש ליצור קשר עם רואה חשבון.

מחפשים משרדי רואה חשבון לטיפול בכל העניינים הכספיים של העסק? היכנסו לאתר www.orenlevy.co.il/

כתיבת תגובה