יעוץ גירושין עכשיו

באיזה קשר אין לפעמים משברים? העניין הוא שלא תמיד רואים את הדרך הנכונה לצאת מהמשבר ופעמים רבות מובילות הבעיות לפירוק הזוגיות. זוגיות טובה זו עמוד תווך לסיפוק וחיים מאושרים. במקרה שמרגישים שהיחסים מתערערים חשוב ביותר לתקן את הקרעים לפני שפונים לצעדים דרסטיים כמו גירושין. זוגות רבים במשבר שואלים את עצמם מה עוד ניתן לעשות בנסיון להצלת הנישואין? האם אין מוצא אחר, או שאולי עוד אפשר לבסס מחדש את היחסים? טיפול זוגי יכול להיות מסגרת טובה ויעילה לפיוס בקשר. טיפול או אימון זוגי עשוי להציע לזוג את הכלים אשר יסייעו להם בהתמודדות הקשיים שעלו בקשר.

המון סיבות מסוגלות ליצור משברים בקשר הזוגי, מבגידה ועד משברים נפשיים או אף אלימות. אך פירוק החבילה אינו הדרך היחידה. לפני שבוחרים כל אחד ללכת לדרכו, תמיד ניתן עוד לנסות לפנות למומחה לזוגות שמסוגל לעזור לכם לרענן את הקשר.

חשוב מאוד לדעת כי ייעוץ זוגי הוא לא מטה קסמים ושלא כל בעיה בזוגיות ניתנת לפתרון במסגרת הטיפול. הכל כרוך במאמץ משותף המתבצע בהנחייה של איש מקצוע, שמטרתה העיקרית היא גישור על פערים. ובכל מקרה, תהליך הטיפול אינו יכול לעזור למצבים שבהם בני זוג פשוט לא מתאימים זה לזו, אך מגלים זאת לאחר מערכת יחסים ממושכת.

אך זכרו שאם אינכם מאושרים ומסופקים מחיי הזוגיות שאתם מקיימים, בחירה שלא לטפל במצבכם עלולים אתם להידרדר למצב שבו לא יישאר מה לשקם בקשר, והבסיס לטיפול כלשהו כבר לא יהיה בנמצא. אך אם תחליטו דווקא לפרק את הזוגיות במהלך הטיפול, טיפול זוגי יכול לעזור לכם להגיע לפרידה באופן הבריא ביותר, וגם זה הישג לא קטן.

חושבים על גירושין? אז אם מתחשק לכם לקרוא עוד בנושא מטפלת זוגית או מתגרשים חזרו בקרוב וקראו את המאמרים הבאים שבאתר www.du-et.co.il/. עד הפעם הבאה.

כתיבת תגובה