כמה עולה לשפץ?

החלטתם שהגיע הזמן לבצע שיפוץ בבית, לצבוע, להרוס ולבנות, לעשות ריצוף שיש או עבודות גבס, השאלה הבאה היא כמה זה יעלה לנו?

בתחום השיפוצים ניתן למצוא מאות ואף אלפי בעלי מקצוע, לא צריך הסמכה, אין סף כניסה לתחום וכמעט כל אדם יכול להיות שיפוצניק, לכן המחירים אינם צריכים תמיד לקבוע את בחירת בעל המקצוע, לאלה מכם שרוצים לקבל קצת מושג הכנו מחירון שיפוצים קצר.

כאשר אנחנו מחפשים שיפוצניקים או בעלי מקצוע אחרים אנחנו רוצים לדעת שקיבלנו מחיר טוב והוגן, לא תמיד המחיר הזול ביותר הוא המשתלם ביותר, כידוע דברים שעולים פחות גם שווים פחות.

מחירים:

כמה עולה לעשות קיר גבס? כאן המחיר נקבע לפי מספר המטרים הדרושים לכם, מחיר ממוצע של קיר גבס מטר יעלה לכם 250 ₪, יש לכם מספר רב של מטרים? המחיר יוזל עד 30%.

רוצים לצבוע חדר? המחיר הממוצע יכול לנוע בין 500 ל-900 שקלים כאשר אנחנו מדברים על חדר ממוצע בצבע לבן, צבעים אחרים וחדרים גדולים יעלו יותר.

החלטתם על שיפוץ הדורש ריצוף לבית? מעוניינים לעשות ריצוף קרמיקה חדשה? המחיר הממוצע למטר הוא 200 שקלים, גם כאן מדובר על עבודה והכול תלוי בכמות וסוג הקרמיקה שתבחרו, אותה רוכשים בנפרד, אותו הדבר לגבי ריצוף אבן.

– צריכים להרוס קיר בבית? המחיר המוצע ינוע בין 100 ל- 150 שקלים למטר.

– רוצים לבנות קיר נוסף בבית? המחיר למטר נע בממוצע בין 170 ₪ ל- 230 ₪.

– חשבתם לעשות הנמכת גבס בבית? המחירים נעים בין 180 ל- 240 ₪ למטר.

כדאי לזכור שכל המחירים הנקובים באתר הם בגדר הערכה בלבד, לפני כל עבודה יש לקבל הצעת מחיר מסודרת מבעלי מקצוע, בנוסף בדקו את עלויות החומרים ואת תנאי התשלום.

רוצים לקבל עוד הצעות? מחירים מיוחדים באתר www.h100.co.il

כתיבת תגובה