לאמן את הזוגיות

הקשר שלכם צולע? עומדים לפני גירושים? תתחילו מלקרוא את המאמר.

כמו זוגות עתידים להתגרש? יותר מידי, נתוני המדידות מראים שקרוב לשני שליש מהזוגות כנראה יפרדו. יש לכך סיבות רבות ומגוונות. החל מדברים קטנים כמו תקשורת מקולקלת, אלימות סביב המטלות שיש לעשות וכלה בבבעיות רציניות יותר בעקבות הגדלת המשפחה. ולמרות כל זאת, החדשות המסעירות הן, שהיום יש אופציות נוספות לפני שבוחרים להתגרש. זקוקים לכל אינפורמציה על מטפל זוגי? אז אתם במקום הנכון.

חושבים לעבוד על הזוגיות? צריכים עוד מידע על יועץ נישואין?

אם ללא הרף אתם כועסים, שונאים וחושבים שהגיע הזמן להתגרש- כדאי לכם לעבוד על הזוגיות. אין תמיד צורך להתגרש, יש אלטרנטיבות שונות. השלכות של גירושין אינן נעימות ובכל זאת, הייתה סיבה שבעטיה מצאתם עצמכם יחד.

איך מחליטים על סוג הטיפול זוגי? באיזו צורה מחפשים את המידע הדרוש על אימון זוגי?

הרבה סוגי מטפלים קיימים ולכל אחד גישה שונה לחלוטין. בשביל להיות בטוחים מה מתאים לכם, אפשר רק לערוך סוג של פגישת תיאום ציפיות ראשונית. פגישות שכאלה ניתנות לעיתים בחינם, והן בעצם הזדמנות טובה לבחון ולהעריך את אופי המטפל. אין צורך להסס לחייג כדי לקבוע פגישה- תמיד רצוי לבדוק את השטח לפני מאשר לגלות שזה לא מתאים לכם.

איך מתחילים טיפול זוגי

ישנה סיבה שבגללה הפכתם להיות זוג נשוי. לאורך השנים הרבות, בעקבות התהפוכות, התקשורת נהרסת, התשוקה מתפוגגת ואתם לא מאושרים. כל הזוגות עוברים את זה, אולם לא כלל הזוגות מצליחים לעבוד על הבעיות. במהלך הטיפול הזוגי יהיה לכם מקום ניטרלי לדבר על הצרות, לפרוק עול ונטל, לקבל עוד כלים וללמוד לאהוב מחדש.

יהיה זה ביזבוז רציני אם לא תתנו עוד צ'אנס לקשר שבניתם- בסוף ייתכן שתגלו עולם חדש.

חושבים הרבה על טיפול זוגי? רוצים לקרוא עוד על טיפול זוגי? גלשו לאתר http://www.eilon-eghert.co.il/ ותמצאו כל מה שרציתם לדעת.

כתיבת תגובה