לארגן חתונה בלי אף דאגה


איך מארגנים חתונה בלי דאגות? איך תמצאו מקום לאירוע גדול? על אילו דברים יש סיבה להתעכב מבעוד מועד ולאיזה פרט הכרחי ביותר לשים לב כשאתם בוחרים מתחם אירועים לאירוע המשמעותי שלכם?

ראשית, גשו למקום בעצמכם כדי להתרשם ממראהו הכללי ומהפרטים הקטנים יותר – התאורה, הגודל, הסידור ותחושת החופש שהמקום מספק. בידקו, האם יש בו מרפסת? האם המקום מאוורר? מה מידת הניקיון? כל זאת מומלץ לעשות בזמן אירוע כדי שתוכלו לראותו בפעולה, אך זכרו שייתכן ובעלי השמחה שכרו דברים שאינם כלולים בחבילה הבסיסית.

בעת הפגישה בקשו לראות רישיונות ובררו שהגן או האולם אכן עומד בכל תקנות הבטיחות והאש, מבחינת מספר יציאות חרום, מטפים, גישה למחלצים, וכמובן, שאין במקום שום מפגע כחוטים חשופים, נזילות ודומיהם.

חשוב לשאול מה כוללים שירותי האולם. מקום שנשמע זול מאוד עשוי לא להזכיר שרותים בסיסיים, עליהם תאלצו לשלם אקסטרה.

מרכזי אירועים רבים מציעים למארגני האירוע חבילות אשר כוללות צילום, די גי ואף מעצב. בחירה בחבילה שכזו עשוייה לחסוך לכם עשרות אחוזים מהמחיר הכולל, אבל בררו לעומק בנוסף עם נותני שירותים אחרים האם הדבר אכן משתלם והאם הצוות טוב.

יש מקומות המגבילים לפעמים את האירועים בשעה שבה מסיימים. כדאי לברר מהי השעה שעד אליה אפשר להשאר, כדי שלא תאלצו לשלוח את החברים והקרובים שלכם הביתה בשעה מוקדמת.

חייבים אולם אירועים במרכז? טרודים בשאלות בנושא אולם אירועים בשרון? בחירת מקום האירוע עלולה להפוך למסובכת, אבל בהתחשב בכך שזו ההוצאה הגדולה ביותר, לכן כדאי לברר שקיבלתם את השירות הטוב ביותר ואת כל הדברים שעליהם שילמתם. הקדישו תשומת לב לפרטים ואל תתביישו לשאול או להתעקש, כי עדיף להיות נודניקים על פני אכזבה.

לקריאת מאמרים נוספים בנושא אולם אירועים בשפלה, העיפו מבט באתר www.deree.co.il/ ותשרדו את תכנון האירוע שלכם בשקט.

כתיבת תגובה