לבחור זר פרחים

מה דעתכם על טיפוח גינה ירוקה? בגיל ארבעים או חמישים בערך, ולפעמים גם קצת לפני כן, הרבה אנשים מוצאים עצמם בשלב בחיים שבו הדבר היחיד שהם רוצים לעשות זה להירגע על כורסה נוחה ולחשוב בסיפוק על כל מה שהשיגו עד היום – אצל חלקנו המשמעות היא הנאה מההתקדמות בעבודה, עבור אנשים אחרים הדבר שמסב להם אושר זה משפחה אוהבת וגדולה, ובשביל אחרים הדבר שמסב להם אושר הוא הבית שרכשו במיטב כספם, עם עדיפות לבית עם גינה ירוקה.

ואמנם, לא בטוח שתצליחו למצוא סביבה יותר מרגיעה מגינת ירק נאה ומוריקה; פינה לשבת בה בבוקר ולהתעורר עם כוס קפה טובה, לארח את החברים והמשפחה, מקום לשחק בו עם הילדים והנכדים, או לגדל עצי פרי ופרחים.

מה אפשר לספר על משלוחי פרחים?

לרוב אין לנו את הפנאי והיכולת לעסוק בגיזום ונטיעה, ולכן אנשים רבים פשוט שוכרים איש מקצוע לעבודה. איך בוחרים את האדם הטוב ביותר לעבודה? קבלו עצות למציאת זר פרחים:

– קשה לקבוע את מי לשכור לטובת סידור הגינה? אין על המלצה טובה. נסו לברר אצל השכנים אם יש להם גנן טוב. מי שמרוצה מהגינה שלו יוכל להמליץ לכם על איש מקצוע אמין בשמחה.

– העדיפו בעל מקצוע שיכול להגיע בזמן קבוע, כך תוכלו לוודא שהגינה שלכם זוכה לטיפול טוב ומתמשך.

– מומלץ לשכור בעלי מקצוע המטפלים בכל הצדדים של עבודת הגינון ולא רק בחלקם: זריעה ושתילה, ניכוש ועישוב, הדברת כנימות ומזיקים אחרים, עיצוב ותכנון נוף, יעוץ בנוגע לסוגי הצמחיה המתאימים.

– ואמנם קל יותר לשכור קשה להחליף את תחושת ההנאה שמסב לנו טיפול בגינה בעצמנו. השתדלו להקדיש למרחב הזה מעט זמן בכל סופ"ש – כך גם תחסכו כסף וגם תהנו.

רוצים לקרוא עוד על זר כלה? בקרו באתר www.al-haderech.co.il/ בו תמצאו את כל העצות, כל המחירים וכל נותני השירות הטובים ביותר. עד הפעם הבאה!

כתיבת תגובה