לבחור עציצים לבית


מתי בפעם האחרונה מצאתם את הזמן לטפל בחצר? בשלב מסויים בסביבות גיל 40-50, או קצת קודם לכן, הרבה אנשים מגיעים לשלב בחיים בו הדבר היחיד שמתאים להם לעשות זה להירגע על כורסה נוחה ולהביט בסיפוק על הישגיהם – לחלק מדובר בהנאה מההתקדמות בעבודה, עבור חלק מהאנשים הדבר שמסב להם אושר הוא משפחה אהובה, ואצל חלק מן האנשים מדובר בהנאה מהבית שרכשו במיטב כספם, עם עדיפות רבה לבית עם חצר גדולה ומטופחת.

ואומנם, זה לא פשוט למצוא דבר יותר יפה ומרגיע משטח פרטי עם גינה מוריקה; מקום לישיבה לארוחת בוקר, לארח את בני המשפחה, מקום לשחק בו עם הנכדים, או לגדל צמחי נוי. מחפשים טיפים בנושא עציצים לבית?

לעתים רחוקות יש לנו יכולת להתעסק עם הגינה, ולכן אנו מעדיפים להזמין גנן לטיפול בגינה הפרטית. איך עושים את זה? קבלו כמה טיפים לבחירת זרעי דשא:

– לא יודעים את מי לשכור עבור שירות עיצוב הגינה? המלצה שווה זהב. בררו עם שכנים בעלי גינה אם יש להם גנן טוב. מי שמרוצה מהעבודה של הגנן שלו ימליץ לכם עליו בשמחה.

– העדיפו בעל מקצוע שיכול להגיע בזמן קבוע, באופן זה תוכלו לוודא שהגינה שלכם מקבלת טיפול דרך קבע.

– העדיפו לבחור בעלי מקצוע שמטפלים בכל היבטי עבודת הגינון ולא רק בחלקם, כולל: שתילת צמחים חדשים, עישוב וניכוש, גיזום, תכנון נוף (שטחי ישיבה, שטחי נוי, מיצגי מים וכו'), תכנון השקיה ובחירת סוגי הצמחים.

– ואמנם תמיד קל יותר לשכור קשה להחליף את תחושת הנחת הרוח שאנו מקבלים מטיפול עצמאי בגינה. במידה ותקדישו למרחב זה מעט זמן מדי שבוע – כך גם תהנו וגם תחסכו לא מעט כסף.

משלוחי פרחים? עיינו באתר http://www.al-haderech.co.il/ שם תמצאו את כל העצות, כל המחירים וכל הספקים הכי טובים. בהצלחה!

כתיבת תגובה