לדאוג למקרר נקי

יום חם, לא עוזבים את המזגן כי האוויר כל כך לוהט, השמש שורפת והזיעה הופכת הכל לדביק. לא ביקשנו הרבה, פשוט להגיע הביתה, לפתוח את דלת המקרר ולהוציא איזה משקה קר. מה ניתן לעשות אם המקרר מתקלקל? איך תשכרו טכנאי מקררים? איך תגנו על המכשיר תקין לאורך זמן רב? איזה מקררים עדיפים לקנייה ולמה?

כי מקרר לא תקין משמעותו בעיה יותר חמורה מאשר מיץ חם, ובעיה בקירור תכולת המקרר כמו מזון משמעותה פגיעה בטריות שלו, מעודדת התפתחות פטריות ועובשים, מפיצה סירחון, ובנוסף, ביזבוז רב של כסף עם מוצרים שנזרקים לפח.

מתעניינים במידע בנושא תיקון מקרר אמקור? הנה כמה פרטים שימושיים על תחום המקררים:

לשמירה על אורך חיי המקרר הביתי, קודם כל מקמו את המכשיר בפינה מוצלת ומבודדת, בריחוק מה מהקיר, והקפידו לסגור את הדלתות כל הזמן. נוסף על כך, שימרו על פתחי כניסת האוויר פתוחים ללא חסימות ואל תפעילו את המקרר על עוצמה גבוהה אלא אם אתם חייבים.

חייבים תיקון מקרר סמסונג? משתלם לברר אם המכשיר שלכם עדיין מכוסה על ידי האחריות. אם זה לא המצב, תתבקשו לשלם מינימום 200 ש'ח על בדיקה ונוסף על כך תמורת עלות התיקון.

אם אכן תיקנתם, בקשו אחריות של חצי שנה לפחות על התיקון.

מחפשים מקרר? מכשירים מתוצרת הארץ כמעט תמיד זולים יותר ממקררים מתוצרת אחרת, ועם זאת איכותם טובה באותה מידה (ויש שיישבעו שאף טובה יותר). במידה ואין בעיית תקציב, תוכלו לרכוש מקרר מעוצב ומתוחכם שכולל בתוכו תוספות כצריכת חשמל נמוכה וקיבלות גדולה יותר מהמקררים הפשוטים.

לפרטים נוספים על תיקון מקרר שארפ או נושאים אחרים בתחום זה, בקרו באתר www.oak-i.co.il/. ושיהיה רק נעים!

כתיבת תגובה