לדעת הכל על פקינז


איזה כיף זה כלב חדש! אימצתם כלב חדש ועכשיו אתם רוצים לגלות איך לטפל בו ולחנכו? הרצון או הבחירה לאמץ או לרכוש כלב אינה כה פשוטה ועדיף שלא תתבסס רק על חיבה לבעלי חיים. מחפשים אינפורמציה בנושא כלבים זעירים? רוצים לדעת הכל על פקינז? בואו לקרוא כמה טיפים מעולים בנושא כלבים:

בדקו שאתם מוכנים לאמץ כלב, מבחינת השינויים בחייכם ובלו"ז שלכם, והן מהבחינה הכספית. גידול כלב משמעותו טיולים 3 פעמים ביום, האכלתו והשקייתו, ומתן של תשומת לב רבה.

כמו כן, כל כלב גורר הוצאות קטנות וגדולות, קבועות ומשתנות, לוטרינר, אוכל, אילוף וטיפולים במקרים כמו מחלה ותאונה. במידה ואינכם מסוגלים להתמודד עם זה, מומלץ ביותר שתחסכו מכלבכם ומעצמכם את האכזבה המיותרת ואל תקחו כלב כעת.

העדיפו תמיד לאמץ כלבים מכלביות על פני כלבים ממגדל פרטי – בעל חיים ממגדל כלבים תמיד יקבל בית, בזמן שהכלביות בארצנו מלאות עד אפס מקום ברבבות כלבים שננטשו. לא מעט מכלאות ממיתות את הכלבים אשר נשארים במקום למשך זמן רב, וגם המכלאות שלא מוכנות ללכת לעשות את זה בדרך כלל אינן מצליחות להעניק לכלב את הטיפול הראוי בגלל הצפיפות. באופן זה תוכלו להביא הביתה את חברכם הטוב החדש מתוך מגוון עצום ובנוסף, כלב שתאמצו מכלביה יעטוף אתכם עם אהבה מושלמת ולנצח יהיה אסיר תודה על שהצלתם אותו.

כלב גזעי או מעורב? בעת שכלבים גזעיים נותנים לבעליהם יוקרה, דווקא מעורבים נחשבים נבונים יותר, נוטים להיות בעלי חיים ארוכים יותר ופחות לוקים בבעיות בריאות.

אם הבאתם כלב הביתה, אסור שתזניחו את האילוף. כלב שקיבל אילוף זה כלב מאושר, וכאשר מצבו הנפשי שליו ומאוזן, גם לבעליו כיף יותר לחלוק סביבת מחיה.

רוצים לדעת הכל על פומרניאן? בואו עכשיו לאתר www.liberation.org.il/, שמציע לכם אינפורמציה חיונית בנושא גזעי כלבים, שיטות חינוך, המון טיפים שימושיים, והמלצות המון וטרינרים, מומחי אילוף, אוכל וצעצועים.

כתיבת תגובה