להחליט על מקום לאירוע!

מתחתנים? רבות דובר על החלטת המקום לאירוע, אז איך להחליט? אפשר ללבוש את השמלה הכי יקרה, לענוד עגילי יהלומים, להביא לארץ את המוזיקאים המעולים שיש ולכבד את האורחים באוכל טעים, אבל כל הדברים שצוינו כאן לא יהיה בהם טעם בלי הלוקיישן המרהיב.

כמה חתונות גדולות התגלו כספינה ששקעה בשל החלטה לא נבונה של המיקום שבו תחגגו? תמיד יכולים לצוץ משום מקום עניינים מפתיעים, מהמורות או לדוגמא דברים כמו היעדר ברזי מים שתראו רק כשהאירוע יתחיל – אם לא תבררו הכל מראש. רוצים עוד מידע על אולמות אירועים? משתלם לכם שתקראו כאן במטרה להשתכנע שאתם בוחרים את הטוב ביותר.

איך כדאי לחפש גן אירועים?

ראשית כל, על איזה אירוע אנחנו מדברים? ישנו שוני בין איחוד לבבות לחגיגות גיל מצווה, בין מסיבות רווקים לבין אירוע של יום הולדת או אירוע עסקי. אם בחתונה מדובר, משתלם שיהיה גן שיתן הרגשה קלילה שדי בה כדי לרגש את את כל האורחים. אבל אם זוהי חגיגה רישמית רצוי מאוד שהמקום יהיה מאורגן, נקי עם במת עץ ורמקול בשביל מצגות ונאומים. קביעת סוג האירוע תקבע את המקום המיוחד שלכם.

דבר חשוב נוסף שכדאי לקחת בחשבון הוא האקלים. גן חשוף מכל עבר או אולם מקורה? מה יהיה הכי טוב? כשזו עונת הקיץ בישראל כשהטמפרטורות בוערות, אין סיבה שתרצו לבלות תחת השמש היוקדת. גם במהלך העונה הקרה כאשר שעות האור מועטות וגשם עשוי להפתיע. לפי עונת השנה ניתן להסכים על מקום ולהימנע מאסונות צפויים ובלתי צפויים.

כמה אורחים אמורים להיות? בהתאם לגודל הקהל שיגיע יש אפשרות להכריע מה ישרה אווירה נעימה יותר לכולם. האירוע המתוכנן הוא אינטימי או המוני? רוצים לדעת עוד על חתונות 2011? חשוב לענות על השאלות האלה.

רוצים לקרוא עוד אינפורמציה ולהנות מעצות נוספות? בקרו באתר www.spagetimb.co.il/ ותמצאו כל מה שרציתם לדעת ופחדתם לשאול.

כתיבת תגובה