להשיג צילום אומנותי


איזה סגנון צילום אתם אוהבים?

כל אחד צריך לפעמים שרות צילום מקצועי, לצרכים יומיומיים, לצרכי עבודה, בתור תחביב או כדבר מחויב המציאות. זה לא משנה אם בסטילס או בוידאו, אנחנו נהנים מהפורמט החזותי הזה. צריכים מידע על צלם אירועים? צלם חתונות נשמע כמו משהו שהיתם רוצים לקרוא עוד עליו?

מתעניינים באנשי מקצוע בתחום הצילום?

באירועים משפחתיים – השירות הכי שכיח, שמאפשר לנו לזכור את הארועים החשובים ביותר בצורה מדויקת. הייתה חתונה מהסרטים? המשפחה התרחבה ועכשיו צריך לעשות ברית? בימינו איננו יכולים שלא לשכור צוות צילום שלם אשר מלווה אתכם ומתעד כל דקה מהערב. לאחר מכן, מתי שרק תרצו, הפעילו את הסרט או עיינו באלבום התמונות ותוכלו להיזכר מחדש ברגעים המשמחים.

צילום אומנותי – לעתים אנחנו לוקחים שירותי צילום סטודיו או חוץ לתיעוד תקופות בעלות משמעות בחיינו: צילום המשפחה אחת לכמה זמן לתלייה על הקיר בבית, צילום של הקטנים לפני שיגדלו, צילומי היריון ותיעוד תקופה מיוחדת זו בצורה מקורית, ואף צילומי עירום אמנותיים לאמיצים ולאמיצות שבינינו – כל אלו ועוד מציעים לנו משהו שיישאר עמנו לעולמי עד.

צילום למטרות עסקיות – העסק צריך שלט? צריכים להוציא קטלוג? רוצים לבנות אתר אינטרנט איכותי לשדרוג העסק? שירות צילום תורם לכל המשימות הללו ועוד. אתם הייתם רוכשים מוצר בטרם ראיתם אותו בעצמכם? במצבים אלה תמונה שווה הרבה יותר מאלף מילים, יספרו לכם כל הגרפיקאים המנוסים – אתרים עם תמונות, קטלוגים מצולמים ופליירים צבעוניים מוכרים משמעותית יותר מאלה שלא כוללים מספיק תמונות.

עוד שירותים – עוד ניתן לכלול שרותים כעריכת וידאו מקצועית, עריכת מצגות, השקת קמפיינים, גרפיקה, הדפסה מקצועית, צילום סרט תדמית, עיצוב ועריכת אלבומים דיגיטליים ועוד.

ואתם, מה אתם צריכים? בא לכם על צלם לחתונה? ניתן למצוא את כל המידע, ההצעות המשתלמות והטיפים באתר www.photoptic.co.il/. קריאה מהנה!

כתיבת תגובה