להתחתן בשמלה מיוחדת


מתחתנת? מזל טוב! שמלה כבר יש לך? אחד הימים החשובים בחיינו, ואולי החשוב ביותר, הוא היום שבו מתחתנים – זה יום שמוקדש לזוג האוהבים הצעיר, אשר בחרו לחגוג בערב מלא באהבה ולהתחייב אל מול יקיריהם לקשור יחד את חייהם לנצח, לטוב ולרע.

באירוע חשוב זה את רוצה להיראות הכי טוב, ומה יכול לעשות את זה טוב יותר משמלת כלולות מחוייטת, הגורמת לכל אשה להיראות כמו נסיכה מעולם האגדות?

איך בוחרים שמלת כלה? מה צפוי להיות מחירה? אילו אפשרויות קיימות בשוק? מחפשת שמלות כלה כלילות? צריכות מידע בנושא שמלות כלה מיוחדות? זה המקום!

מחירה ההתחלתי של שמלת חתונה מעוצבת הוא כ-5,000 ₪, אך עבור כלות ומעצבים רבים ניתן למצוא שמלות שעולות מחצית, או פי עשרה מכך. השכרת שמלת כלולות עולה כ-20 אחוז פחות מקנייתה, ובהפרש מחיר כזה מזערי, במרבית המקרים מומלץ פשוט לקנות אותה ולשמור אותה למזכרת.

מעצבי שמלות כלה – עצות שימושיות.

עדיין לא מצאת מעצב שמלות כלה? בררי אצל חברות טובות שרכשו שמלה בשנים האחרונות (אבל לא לפני עשור), ונסי למצוא כמה שיותר קטלוגים של המעצבים החביבים עליך בכדי להתרשם אם שמלות הכלה שלהם קולעות לטעמך.

היעזרי בקטלוגים השונים, אך השתדלי לחשוב עליהם בתור הנחייה ראשונית ולא יותר, לשם התוודעות לדגמים הקיימים, לבחירת סגנון וגיזרה והעלאת רעיונות לשמלת הכלה שלך.

מתאים לך? בקרי בסלון הכלות, עדיף עם תיאום מראש, כדי שתקבלי את מלוא תשומת הלב.

במהלך הביקור, שאלי את עצמך: האם הבעלים יושבים איתך מספיק, או שאולי את מופנית לעובדים זוטרים? האם המעצבים קשובים? והצוות, איך הוא מתייחס אליך? ואיך היחס ליתר הלקוחות שפוקדות את המקום? והמחיר, האם תוכלי לעמוד בו?

שאלי מראש אם התשלום כולל שירותים נלווים, כעיצוב תסרוקת ואיפור במהלך יום החתונה, זה יכול לחסוך לך המון הוצאות. ישנם מקומות אשר לוקחים את השירות צעד אחד קדימה, ומציעים גם שלל טיפולים שהופכים את שעות ההתארגנות לנעימות באופן משמעותי.

סטודיו טוב שומר על איכות גבוהה בכל הפרמטרים – תפירה, חומרים, עיצוב ולא פחות חשוב, השירות. לכן, אין צורך להתפשר על פחות.

רוצה אינפורמציה בנושא שמלות לחתונה? בקרי עכשיו באתר www.signoria.co.il/ ותוכלי למצוא את מיטב המעצבים וספקי השירותים, בקליק אחד.

כתיבת תגובה