לומדים אנגלית אקדמית

רוצים להיות מאלה שמקבלים תפקידים הקשורים בתקשורת בינלאומית? מעוניינים להצליח יותר בלימודים?

ככל הנראה, בערך 2 מיליארד מבין האנשים בעולם יודעים אנגלית בדרגה כלשהי. מעוניינים להצטרף לכל אלה ולשפר את שליטתכם על ידי לימודי אנגלית?

אנחנו זקוקים לאנגלית בחיינו הפרטיים למטרות תקשורת עם אנשים ברחבי הגלובוס, לגישה יותר טובה למקורות אינפורמציה ולהתנהלות עסקית. אין ספק, כל העולם העסקי מתנהל בשפה האנגלית, והמגמה מצביעה לכיוון שלפיו ככל שהתפקיד יותר בכיר, כך נדרשת בקיאות רבה יותר בשפה.

מדוע בעצם ללמוד את השפה? יתרונות לימוד השפה הם רבים, כולל:

– לימוד אנגלית תורם לשיפור מידת הצלחתנו במסגרת בית הספר, ובייחוד באקדמיה, במסגרתה קיימת הסתמכות על טקסטים אקדמיים אשר כתובים באנגלית.

– למטרת שיפור אפשרויות ההעסקה בישראל ובמדינות אחרות, עם תפקידים אשר מתנהלים בשפה זו. השפה האנגלית משמשת עבורנו כשפה הבינ'ל הנפוצה והמקובלת ביותר ברחבי העולם, בכנסים ופגישות עם אורחים מחו'ל, מיילים ושיחות עם חברות מארצות אחרות ולשם השמה בסניפים במדינה זרה. במקרים כאלה, מי שאינו דובר אנגלית עלול להשאר מאחור.

– לימוד שפה שנייה מהווה אימון יעיל למוח הבוגר ותרומה נאה לשיפור כושר החשיבה.

– הרחבת עולמנו התרבותי עם סרטי קולנוע ותכניות טלוויזיה, ספרים, ואף מגזינים המתפרסמים באנגלית. זה כך במיוחד ברשת האינטרנט בה עיקר האתרים השונים כתובים כולם באנגלית.

ואלה רק כמה מן הצדדים החיוביים בלימוד אנגלית, שכוללים גם את האפשרות לטייל במדינות אחרות בצורה נוחה ואת הסיבה הפשוטה של שאיפותינו לשיפור עצמי.

אז אם אתם רוצים ללמוד אנגלית, עכשיו תוכלו למצוא שלל תכניות שיעזרו לכם לשפר ולהעמיק את התמצאותכם בשפה. בין אם אתם מחפשים לימוד אנגלית מדוברת ובין אם אתם רוצים שיפור אנגלית, החליטו מה מתאים לכם והכנסו לעניינים. תשמחו לגלות כמה מהר ניתן להשתפר!

ואם כבר אתם מתעניינים בקורסים באנגלית, אולי יעניין אתכם גם אתר אנגלית למתחילים או אנגלית לילדים. קריאה נעימה!

כתיבת תגובה