לומדים אנגלית בכל גיל

אנגלית עסקית, אנגלית למתחילים, אנגלית לבגרות ואנגלית מדוברת – כולם לומדים אנגלית. אבל למה בעצם?

נראה כי כשני מיליארד איש ברחבי העולם יודעים אנגלית ברמה כלשהי. שוקלים גם אתם לשפר את שליטתכם באמצעות קורס אנגלית?

אנו צריכים את השפה האנגלית כל הזמן כדי לתקשר עם אנשים ברחבי העולם, לגישה טובה יותר למקורות מידע ולשם התנהלות עסקית. אין ספק, המגזר העסקי כולו מתנהל בשפה האנגלית, והמגמה מצביעה לכיוון לפיו ככל שיש תפקיד יותר בכיר, כך נדרש יותר שימוש באנגלית.

למה בעצם ללמוד את השפה האנגלית? היתרונות הטמונים בכך הם רבים, כולל:

– לימוד אנגלית משפר את מידת הצלחתנו בבית הספר, ובייחוד בלימודים אקדמיים באוניברסיטה, שבמסגרתה יש צורך להסתמך על מאמרים ומחקרים שחוברו בשפה זו.

– לשיפור אפשרות הפרנסה בארץ ובמדינות אחרות, בתפקידים אשר מתנהלים באופן חלקי או מלא בשפה האנגלית. האנגלית משמשת כשפה הבינ'ל המקובלת ביותר בעולם, בפגישות עם שותפים ולקוחות מחו'ל, יצירת קשר עם חברות מארצות אחרות וכאשר אנו נשכרים לעבוד במדינה זרה. במקרים כאלה, מי שאינו דובר את השפה נוטה להיתקע מאחור.

– לימוד של שפה נוספת מהווה אימון בריא למוח ותרומה בלתי מבוטלת לשיפור פעולתו.

– הרחבת עולמנו התרבותי עם סרטי קולנוע, ספרות, מגזינים וטקסטים המתפרסמים בעיקר באנגלית. הדבר בולט במיוחד במסגרת האינטרנט שם עיקר האתרים השונים מתנהלים לחלוטין בשפה האנגלית.

אלו הם רק כמה מהיתרונות בלימוד השפה האנגלית, וניתן להוסיף להם יכולת לטייל בחו'ל בנוחות ובבטחון וסיבות כגון שאיפתנו לשיפור עצמי.

אז במידה ומעניין אתכם ללמוד אנגלית, תוכלו להירשם לשלל תכניות ובתי ספר שישמחו לעזור לכם לשפר את התמצאותכם בשפה. לא משנה אם אתם מחפשים קורס אנגלית מדוברת או קורס אנגלית טכנית, החליטו מה מתאים לכם ותוכלו להיכנס לעניינים. תתפלאו כמה מהר תוכלו להשתפר!

ואם לימוד אנגלית הוא תחום שמעניין אתכם, ייתכן שתרצו לשמוע גם על אתר איך ללמוד אנגלית או מחיר קורס אנגלית. קריאה מהנה!

כתיבת תגובה