לחגוג באזור השרון


כולנו מכירים את הסיפורים על זוגות שחתונתם נהרסה בגלל שהמקום נסגר, שהייתה מתקפת מקקים אימתנית על גן האירועים, שהיה גשם זלעפות דווקא ביום שבו בחרו לערוך את החופה באוויר הפתוח, או בשל מגוון נפילות כאלו ואחרות שהצליחו להרוס את היום השמח בחייהם. איך תוכלו לדאוג לכך שלכם זה לא יקרה? מתחתנים? מחפשים אולם אירועים? על איזה דברים חשוב להתעכב ומהם הדברים שאליהם תצטרכו להתייחס מבעוד מועד בזמן שאתם בוחרים גן או אולם לחתונה שלכם?

תחילה, לכו להתרשם מהמקום בעצמכם והתרשמו ממנו – התאורה, הנוף והמרחב שהמקום נותן. שימו לב, האם המוזמנים מוגבלים במרחב? האם יש זרימת אוויר טובה במקום? האם נקי שם? את ההתרשמות עדיף לעשות במהלך חתונה כדי להתרשם ממנו בפעולה, אבל יש לזכור שאולי בעלי השמחה איבזרו את המקום במגוון דברים שאינם כלולים בחבילה הבסיסית.

בקשו שיראו לכם את רשיון העסק ובררו שהגן או האולם שומר על כל תקנות הבטיחות, מבחינת מספר יציאות חרום, מטפים מלאים ותקפים, גישה למחלצים, ובדיקה שאין במקום מפגע כגון חוטים חשופים, נזילות ודומיהם.

חשוב שתבררו מה כלול במחיר. מקום שנשמע זול מאוד עלול לא לחשב שירותים בסיסיים, שיתווספו לסכום הראשוני.

עיקר גני ואולמות האירועים מציעים חבילות לחוגגים אשר כוללות צלם, תקליטן ואפילו שירות הפקת אירועים. בחירה בחבילה כזו יכולה לחסוך לכם המון כסף, אבל בררו מבעוד מועד גם עם נותני שירות אחרים אם הדבר באמת משתלם והאם הצוות המקומי טוב.

גנים הממוקמים באזורי מגורים מגבילים לפעמים את האירועים בשעה שבה מסיימים. כדאי לברר עד מתי אפשר להמשיך, בכדי שלא תצטרכו לסלק את החברים והמשפחה הביתה מוקדם מדי.

מעוניינים למצוא גני אירועים במרכז? טרודים בשאלות בנושא גני אירועים בשרון? בחירת מקום לאירוע שלכם עשוייה להסתבך במהירות, אך אם זהו חלק הארי של ההוצאה על האירוע, מסיבה זו יש להקפיד ולבדוק שתזכו לקבל את כל השירותים הטובים ביותר וכל מה שעבורו. שילמתם הקדישו תשומת לב לפרטים ואל תתביישו לברר כל דבר שאינו ברור, משום שתמיד עדיף להיות קצת מציקים מאשר לצאת מאוכזבים.

לטיפים נוספים על גני אירועים בדרום, בקרו עכשיו באתר www.park-shefayim.co.il/ ותצלחו את סידורי הארוע שלכם ללא לחץ.

כתיבת תגובה