לחפש מתחתנים 2011

צריכים מקום להתחתן בו? חושבים על אולמות אירועים, אז איך להחליט? ניתן לרכוש את השמלה הכי ייחודית, להתאים תכשיטים יקרים, להזמין את הזמרים המוכרים שיש ולשחד את האורחים במאכלים שונים, ברם כל אלה לא יהיו בעלי ערך באין מקום מוצלח לאירוע.

כמה ארועים מדהימים התגלו כאסון משום שנעשתה טעות בבחירה של המיקום שבו תחגגו? תמיד יכולים להופיע קטעי מידע שבו לא התחשבתם, שגיאות או סתם התנהלות שגויה שתפנימו רק בזמן לא מתאים – אם לא תערכו בדיקה מדוקדקת לפני. ביקשתם למצוא מידע על אולם חתונות? משתלם שתעיינו בכל מה שכתוב כאן במטרה לדעת באופן מוחלט שאתם בוחרים רק את הדובדבן שבקצפת.

איך כדאי לחפש מתחתנים 2011?

קודם חשוב לדעת, לאיזה אירוע אתם שואפים? ישנו הבדל בין חתונות לחגיגת גיל מצווה, בין מסיבת רווקים לבין מסיבת יום הולדת או מסיבת חברה. אם האירוע הוא חתונה, רצוי מאוד שיהיה דגש על גן שיעלה אסוציאציה מתוקה שתגרום להתרגשות. בניגוד לכך אם מדובר על כנס חברה מומלץ מאוד שהמיקום יהיה נקי עם אפשרות להתקנת במה ומיקרופון בשביל מצגות. הכרעה בדבר סוג האירוע תשפיע על סוג המקום שיתאים לכם.

דבר נוסף שכדאי לא לשכוח הוא העונה בשנה. גן חשוף מכל עבר או אולם מקורה? מה הכי כדאי? כשזו עונת הקיץ בישראל כשהטמפרטורות לוהטות, אין סיבה שתרצו לבלות במקום שאינו קריר. גם אם זוהי עונת החורף כאשר הימים קצרים והגשם מטפטף. בהתאם לעונה אפשר לבחור מקום ולהימנע מאסונות צפויים ובלתי צפויים.

מהו גודל האירוע? בהתאם למספר האורחים יש אפשרות להכריע מה ייתן תחושה טובה יותר. האירוע המתוכנן הוא אינטימי או המוני? רוצים מארגנת חתונות? כל אלה חשובים בשביל ההצלחה שלכם.

מעוניינים באינפורמציה נוספת ולקבל עצות מעולות? בקרו באתר www.stira.co.il/ ותקבלו תשובות לכל השאלות.

כתיבת תגובה