לימוד באנגלית בכיף


האם הייתם רוצים ללמוד אנגלית, או אולי לשפר את הרמה הקיימת?

מחקרים מראים שיותר מ-2 מיליארד איש, שהם כשליש מאוכלוסיית העולם כולו, בקיאים באנגלית ברמה טובה. שוקלים להצטרף לכל אלה ולשפר את שליטתכם באנגלית באמצעות לימוד אנגלית?

אנחנו זקוקים לאנגלית בזמננו הפרטי כדי שנוכל לתקשר עם בני אדם בכל העולם, כדי שתהיה לנו נגישות טובה למידע ולהתנהלות בעסקים. אין ספק, העולם העסקי כולו מתנהל באנגלית, והמגמה מצביעה לכיוון לפיו כמה שהתפקיד יותר בכיר, כך נדרשת ידיעה מעמיקה יותר באנגלית.

למה בעצם ללמוד את השפה האנגלית? היתרונות בלימוד השפה הם רבים, שבהם:

– ידיעת השפה תורמת לשיפור ההצלחה במסגרת הבית ספרית, במיוחד באוניברסיטה, אשר במסגרתה אנו נעזרים בטקסטים הכתובים באנגלית.

– למטרת שיפור יכולת ההעסקה בעולם, בתפקידים הדורשים התנהלות באופן חלקי או מלא בשפה האנגלית. השפה האנגלית משמשת לנו כשפה הבינלאומית המקובלת על מרבית האנשים ברחבי העולם, בפגישות עם שותפים ולקוחות מחו'ל, במיילים עם חברות ממעבר לים וכאשר אנו זוכים להשמה בסניפים במדינה זרה. ברוב המקרים, אלה שאינם דוברים את השפה נוטים להשאר מאחור.

– לימוד של שפה שניה זה אתגר למוח ותרומה בלתי מבוטלת לשיפור התפקוד הקוגניטיבי.

– הרחבת הידע התרבותי בעזרת סרטים, תכניות טלוויזיה, ספרות, כתבי עת ומאמרים המתפרסמים באנגלית. הדבר בולט בייחוד באינטרנט, שם הרוב הגדול של האתרים השונים כתובים כולם בשפה האנגלית.

אלו הם רק כמה מן הצדדים החיוביים בלימוד השפה האנגלית, ובנוסף ניתן לכלול את האפשרות לטייל בחו'ל בנוחות ובביטחון ואפילו את הסיבה הפשוטה של רצוננו הטבעי לשיפור עצמי.

אז אם מעניין אתכם ללמוד אנגלית ולשמוע עוד על הנושא, ניתן למצוא שלל תכניות שיסייעו לכם לשפר את ידיעותיכם בשפה. לא משנה אם אתם מחפשים לימודי אנגלית למבוגרים ובין אם אתם מחפשים ללמוד לדבר אנגלית, מצאו את מה שמתאים לכם והתחילו בעבודה. עוד תתפלאו באיזו מהירות אפשר להשתפר!

ואם אתם מוצאים עניין בקורסי אנגלית, אולי תתעניינו גם לעיין באתר לימוד אנגלית במחשב או אנגלית למתחילים. Good Luck!

כתיבת תגובה