למה דווקא וורדפרס?

יש הרבה סיבות מדוע שנרצה לבנות אתר וורדפרס ולא אתר המבוסס על כל מערכת אחרת. בניית אתרים וורדפרס יכולה להפוך כל אתר לאתר מעולה- לאתר היפה ביותר בתחומו! כמובן שהכל תלוי במקצועיות בונה האתרים, אך אין ספק כי בניית אתרי וורדפרס פשוט הרבה יותר איכותית מהמון סיבות.

כמה סיבות מדוע לבנות אתרים בוורדפרס
הסיבה הראשונה קשורה לעובדה כי וורדפרס היא מערכת ידידות לגוגל, גוגל אוהב את וורדפרס, ואנחנו עושים מה שגוגל אומר לנו (לטוב ולרע). גוגל מקבל את וורדפרס כאתרים שהם בלוגים חינמיים, ובעצם מעניק פילטר (עדיפות) מיוחדת במינה לאתרי וורדפרס.

היכולות המדהימות שאפשר להגיע אליהם דרך מערכת הוורדפרס הן פשוט…מדהימות! ניתן להשיג פלאג-אין לכל דבר- רוצה את האתר סטטי, דינאמי, עולה, יורד, תגובות אוטומטיות, תוספות של רשתות חברתיות – חשוב במיוחד כאשר רוצים לבצע פרסום בפייסבוק, פרסום בגוגל, פרסום על ידי פינגים ופיד RSS, ועוד ועוד ועוד.

רוצים עוד סיבה? אוקיי! מגוון אפשרויות העיצוב הפשוטות שאפשר להשיג דרך מערכת וורדפרס הן משוגעות ממש! אפשר לשנות ולהוסיף, להחסיר ולהוריד מה שרוצים- והכל בלי להיכנס יותר מדי לקוד האתר.

עוד כמה מילים לגבי אפשרויות קידום האתרים באתרים מבוססי וורדפרס
בניית אתרי וורדפרס מעניקה לנו, כפי שכבר ציינו, את האפשרות להקפיץ את האתר גבוה מאוד – ומהר מאוד. גוגל אוהב את וורדפרס ואפילו הציעו לוורדפרס בזמנו לרכוש את המערכת ניהול שלהם. ווורדפרס לא הסכימו – ובצדק.

וורדפרס הפכו את המערכת ניהול המדהימה שלהם לטובה ביותר בעולם בזמן קצר מאוד- והרבה בזכות מתכנתים, מעצבים ואנשים שפשוט השקיעו מחשבה ועניין בנושא- והנה, פתאום יש לנו את המערכת ניהול הטובה ביותר בעולם. פרסום בגוגל יכול להקפיץ את התעבורה ואת כמות הפניות מהאתר, זה דבר ידוע ומקובל מאוד בתחום השיווק באינטרנט.

אם יש לנו מערכת כל כך מתוחכמת ופשוטה המעניקה לנו את האפשרות לקידום מהיר של האתר (כמובן שהכל בהנחה שיש לכם חברת קידום אתרים איכותית), ויש לנו גם מערכת המעניקה לנו את האפשרות לבנות את האתר היפה ביותר בתחום- בכל תחום, למה בעצם לא לבנות אתר בוורדפרס??

ישנה תגובה אחת על “למה דווקא וורדפרס?

  1. אין כמו אתרי וורדפרס- בניית אתרי וורדפרס זה תחום מתפתח, ובצדק- קל יותר להביא אותם לעמוד הראשון:)

כתיבת תגובה