למה ללמוד אנגלית?

בואו לשמוע על לימודי אנגלית!

ככל הנראה, בערך 2 מיליארד איש ברחבי העולם הם דוברי אנגלית ברמה ממוצעת ומעלה. צריכים גם אתם לשפר את שליטתכם בשפה האנגלית בעזרת לימוד אנגלית?

יש צורך באנגלית בשעות הפנאי למטרות תקשורת עם בני אדם ברחבי העולם, לטובת נגישות טובה יותר למקורות מידע ולמטרות עבודה. ואומנם, המגזר העסקי כולו פועל באנגלית, והמגמה מצביעה לכיוון לפיו ככל שהתפקיד יותר בכיר, כך קיים יותר שימוש באנגלית.

מדוע ללמוד את השפה? היתרונות הטמונים בכך רבים, ובהם:

– בקיאות באנגלית משפרת את מידת ההצלחה שלנו במערכת החינוך, ובייחוד באוניברסיטה, שבמסגרתה משתמשים במאמרים ומחקרים אשר כתובים באנגלית.

– למטרת שיפור אפשרות התעסוקה בישראל ובמדינות אחרות והשמה בתפקידים המתנהלים בחלקם או במלואם באנגלית. אנגלית משמשת לנו כלשון הבינלאומית המקובלת והנפוצה ביותר ברחבי העולם, בפגישות עם אורחים מחו'ל, בתכתובת עם חברות ממעבר לים ולשם השמה בסניפים במדינות אחרות. ברוב המקרים, מי שאינו דובר את השפה נוטה להשאר מאחור.

– התמקצעות בשפה נוספת לשפת האם זה אתגר למוח ותרומה לשיפור כושר המחשבה.

– הרחבת עולמנו התרבותי בעזרת סרטים, תכניות טלוויזיה, יצירות ספרות ושירה, מגזינים ומאמרים המתפרסמים באנגלית. זה כך במיוחד ברשת האינטרנט שבה עיקר האתרים השונים כתובים אנגלית.

אלו רק מעט מיתרונות לימוד אנגלית, אשר כוללים גם יכולת לטייל בחו'ל בנוחות ובבטחון וסיבות כגון רצוננו הטבעי לשיפור עצמי.

אם אתם מעוניינים להירשם לקורס אנגלית, תוכלו למצוא בקלות מגוון תוכניות ובתי ספר שיסייעו לכם לשפר ולהעמיק את השליטה שלכם בשפה. בין אם אתם מעוניינים ללמוד אנגלית ובין אם אתם מחפשים קורס אנגלית, מצאו את מה שמתאים לכם והתחילו בעבודה. בטוח תשמחו לגלות כמה מעט הזמן שזה דורש!

ואם אתם מעוניינים בלימוד אנגלית, אולי יעניין אתכם גם אתר לימוד אנגלית למתחילים או לימוד אנגלית לבגרות. קריאה נעימה!

כתיבת תגובה