מאגר רעיונות לחתונה

חרשתם את הארץ לאורכה ולרוחבה ועדיין לא מצאתם את המקום המושלם לאירוע הקסום שלכם? צריכים מקום לאירוע? מהם הדברים הכי חשובים שעליהם חשוב מאד להתעכב הרבה ולאילו דברים הכרחי להתייחס מבעוד מועד בזמן בחירת מתחם אירועים לערב האירוע שלכם?

כשלב ראשון, בקרו בגן או באולם כדי להתרשם ממראהו הכללי – התאורה, הגודל, האופי והמרחב שהוא מעניק. שימו לב שאתם בודקים, האם יש חצר במקום? האם המקום מאוורר דיו? האם נקי שם? כל זאת מומלץ לעשות בעת אירוע בכדי לראות אותו בפעולה, אך חשוב לזכור שאולי החוגגים הוסיפו גם דברים שאינם כלולים בחבילה הבסיסית.

בקשו שיראו לכם את רשיונות העסק והקפידו לבדוק אם האולם או הגן אכן עומד בכל תקנות הבטיחות והאש, בכל הקשור למספר יציאות החירום, צינורות כיבוי נגישים, גישה למחלצים, ובדיקה שאין במקום ליקויים כמו מערכות חשמל חשופות, צנרת מקולקלת וכדומה.

חשוב לבדוק מה כלול במחיר ששילמתם. מקום במחיר נמוך עלול להעלים שירותים בסיסיים, שתידרשו להוסיף לסכום ההתחלתי.

מרכזי אירועים רבים מציעים ללקוחותיהם עסקאות חבילה אשר כוללות צלם, מוזיקה ואפילו מפיק אירועים. בחירה שכזו עשוייה להוריד אלפי שקלים בהסכום הכולל, אך בררו גם עם נותני שירות אחרים אם הדבר אכן משתלם והאם הצוות המקומי אכן מומלץ.

יש מקומות אשר מגבילים לפעמים את החוגגים בשעה שבה מסיימים. חשוב שתבררו מה השעה שעד אליה אפשר להשאר, כדי שלא תמצאו את עצמכם שולחים את הקרובים הביתה בשעה מוקדמת אם אתם לא מעוניינים.

צריכים למצוא להתחתן בזול? לא יכולים להשיג רעיונות לחתונה? בחירת אולם אירועים היא דבר מסובך, אבל אם הדבר מרכיב את עיקר ההוצאה שלכם, לכן חשוב לוודא שתזכו לקבל לא פחות מהטוב ביותר ואת כל הדברים שאותם ביקשתם ושעליהם נתבקשתם לשלם. אז הקדישו את מלוא תשומת הלב לעניין ושאלו את כל השאלות, כי עדיף להיות נודניקים על פני כל מיני גילויים מאוחרים מדי שמביאים לאכזבה.

לקריאה נוספת בנושא אולם אירועים בצפון, קראו באתר www.deree.co.il/ ותשרדו את ארגון האירוע הגדול שלכם בשקט ובשלווה.

כתיבת תגובה