מאחורי הקלעים של אולם האירועים


החלטתם להתחתן? הרבה מזל טוב, רק שעכשיו הכנסתם את עצמכם למסכת מפרכת של ארגונים, פגישות וחוזים לקראת האירוע הקרב ובא. כיצד תמצאו מקום לחתונה או בת מצווה? על אילו דברים קיים צורך לברר מראש ולמה צריך לשים לב מראש כשאתם בוחרים מקום לאירוע המדובר?

כשלב ראשון, בקרו במקום והתרשמו ממראהו הכללי – התאורה, האופי והמרחב שהוא מספק. נסו להבחין, האם יש במקום חצר? האם המקום מאוורר? מה מידת הנקיון? כדאי לעשות זאת כאשר מתקיים במקום אירוע כדי שתוכלו לראותו בפעולה, אך זכרו שאולי בעלי השמחה לקחו גם אקסטרות שהמקום אינו כולל.

בקשו שיראו לכם רישיון עסק בתוקף ו-וודאו אם המקום אכן עומד בכל תקנות הבטיחות והאש, מבחינת מספר יציאות חירום וסימונן, צינורות כיבוי, גישה נוחה לשירותי חירום, וכמובן שאין בו שום מפגע כחיווט גרוע, צנרת מקולקלת וכדומה.

שאלו מבעוד מועד מה כלול במחיר שאתם משלמים. מקום שנשמע זול מאוד יכול לא לכלול שירותים בסיסיים, עליהם משלמים בנוסף.

הרבה אולמות אירועים מציעים חבילות לבעלי השמחה שכוללות צילום, תקליטנים ואף מעצב אירועים. זה עשוי לקצץ את הוצאותיכם משמעותית, אך שאלו מראש גם עם ספקים חיצוניים אם הבחירה אכן טובה והאם הצוות המקומי אכן מומלץ.

ישנם מקומות אשר מגבילים לעתים את המוזמנים בשעה שבה יש לסיים. מראש שאלו מהי השעה שעד אליה אתם יכולים להמשיך במסיבה, שלא תיאלצו לשלוח את החברים והמשפחה הביתה בשעה מוקדמת מדי.

חייבים אולמות אירועים? טרודים בשאלות בנושא גן אירועים במרכז? בחירת אולם אירועים זו לא משימה קלה, אבל אם, כמרבית המקרים, וזו ההוצאה הכי משמעותית, ולכן הכרחי שתדעו שתזכו לקבל את כל השירותים הטובים ביותר ואת כל הדברים שעליהם. נדרשתם לשלם שימו לב לכל פרט ואל תתביישו לשאול או להתעקש, כי עדיף להיות קרציות על פני אכזבה.

למאמרים נוספים בנושא אולם אירועים במרכז, היכנסו עכשיו לאתר www.ganvradim.co.il/ כדי שתשרדו את סידורי האירוע שלכם, גדול ככל שיהיה, ללא כל בעיה.

כתיבת תגובה