מבנים ניידים

מבנים ניידים הידועים בשם בנייה קלה משמשים עבור פתרונות שונים של מגורים, עבודה או אחסון ציוד. מבנים ניידים בעלי יתרונות רבים ולכן ניתן למצוא אותם בשימוש נרחב כמבני קבע או כמבנים זמניים. חברות בנייה רבות משתמשות במבנים ניידים כמשרד בשטח או כמשרד מכירות באתרי הבנייה. מבנים ניידים למכירה משמשים כצימרים ומבני נופש באתרים השונים. עסקים רבים משתמשים במבנים אלו באופן זמני כמחסנים, שיש סחורה רבה ואין מקומות אחסון רבים בעסק. ניתן למצוא יותר ויותר אנשים המשתמשים במבנים ניידים יחידת מגורים ואף בית מגורים זמני או קבוע. מבנים ניידים יכולים לשמש גם כתוספת בנייה לבית קיים או להיות מוצבים על גג הבית כיחידה נוספת במקום השקעה של בנייה.

מבנים ניידים עשויים מקונסטרוקציית פלדה עם קירות רב שכבתיים המבודדים קור או חום ומפני רעשים. איכות המבנה נקבעת על פי עובי הקירות וקונסטרוקציית המבנה שלו. כיום ניתן למצוא מבנים ניידים המשמשים הממ"ד ומותאם לתו תקן המתאים ולפקודות פיקוד העורף.

היתרונות של מבנים ניידים

בנייה של מבנים ניידים אפשרית לכל מטרה ובהתאם לכך ניתן לבחור את גודל המבנה, פתחים ומספר החדרים במבנה. הבניה של המבנה יכולה להיעשות בהתאם לאישורים הנדרשים, כך שנחסך לכם הטרחה לקבל אישורים על בנייה או חריגות בשטח.

מבנים ניידים ניתן לבנות תוך פרק זמן קצר. עד מספר חודשים בלבד, כך שעוברכם זהו חסכון בזמן.

חסכון כלכלי מבנה נייד יכול משמש כבית. מכאן  שבנייה של  מבנה נייד כמגורים חוסך עלויות של בניית בית.

מבנים ניידים יכולים לשמש כמשרדים מרשימים, ניתן להזמין מבנה מרשים למטרת משרד מכירות או מחסן ללא חלונות או מבנה עם חלונות למגורים. קל להתאים את המבנה לצרכים שלכם. ניתן להזמין מבנה נייד של  חדר אחד ועד מספר גדול של חדרים בהתאם לצורך.

בחירת החברה

בעת חיפוש של מבנים ניידים חשוב לפנות אל חברה מקצועית המציעה מבנים ניידים למכירה או להשכרה. חשוב לבדוק כי החברה מקצועית ובעלת מוניטין בכל הקשור למבנים ניידים. חברה מקצועית תדע לספק שירות מקצועי ותספק מבנים בעלי איכות גבוה הן באיכות החומרים והן ברמת הגימור של המבנה.

חשוב לבחור  חברה המובילה בתחום של מכירה והשכרה של  מבנים ניידים. תוכלו  למצוא בחברה מבנים ניידים מוכנים או להזמין בהתם לצרכים שלכם.חברה שתלווה אתכם לאורך כל השלבים החל מעיצוב ועד להצבת המבנה בשטח. בנוסף תספק שירותי מנוף כך שאין צורך בחיפוש אחד שירות הובלות.