מגנטים לחתונה – מזכרת למקרר

כאשר אנחנו חוגגים אירוע בעל משמעות כמו חתונה, בת מצווה, בר מצווה ודומיהם, אנחנו מאמינים שהאירוע שלנו הוא הכי מיוחד. אלה מאיתנו שמשקיעים קצת יותר כדי להיבדל מכל האירועים האחרים עושים זאת במטרה אחת – שהאירוע ייזכר יותר מכל אירוע אחר שנערך בעבר.

כי הרי בכל אירוע אנו יכולים לשרטט את המהלך הצפוי בו; בחתונה: קבלת פנים, חופה עם שיר חופה, שבירת הכוס, סלואו ראשון, ריקודים והביתה. בבר מצוה: נשיקות וחיבוקים, דרשה של חתן או כלת השמחה, הדלקת נרות, עוד קצת ריקודים וזה הכל.

אילו אטרקציות לאירועים מציע השוק? מהן השיטות הבדוקות לשבור את שגרת האירועים הרגילה?

שוק האטרקציות מתרחב משנה לשנה עם רעיונות מקוריים שמעלים את סף הריגוש לרמות חדשות, ביניהן אטרקציות לבר מצווה שפונות במיוחד לילדים ואטרקציות לחתונות שפונות לכל המשפחה.

בין הנפוצות והפופולריות ביותר הן אלה הקשורות במוזיקה – מופעים חיים, זמרים, נגנים, רקדנים, שופרות ותופים שמעוררים את כל החוגגים לחיים. מה לגבי מופע כנריות מצודדות שמעלות מופע מוזיקלי בסנכרון מלא או מעגל מתופפים ושופרות שמעלה מופע אינטראקטיבי אשר מכניס את כולם לקצב.

אחרים מעדיפים לעשות דבר מה אישי יותר, שקשור ישירות למארגני האירוע. רבים בוחרים לכתוב, להלחין ולבצע שיר לבת מצווה או חתונה, בביצוע המארגנים עצמם. אחרים יוצרים מצגת אישית, קליפ לאירוע או ריקוד מיוחד.

לרוב מעדיפים מארגני האירוע לשכור אטרקציות שמשלבות את האורחים ונשארות למזכרת, ובראשן מגנטים לחתונה או בר מצווה אשר מצולמים ומפותחים בזמן האירוע ונמסרות לחוגגים – תמונה אישית, עם תאריך האירוע ושם של בעלי השמחה, שניתן להצמיד למקרר או לשמור על הדלת לתמיד.

כל אחד רוצה שהאירוע שלו ייזכר לטובה, השאלה היחידה היא איך נגרום לכך והאם האטרקציה שנבחר תהיה זו שתפיל את האורחים מהרגליים ותיחרט אצלם בזיכרון לעולמי עד.

כתיבת תגובה