מגשי פירות יבשים לאלו אירועים הם מתאימים במיוחד?

מגשי פירות טריים הפכו זה מכבר לכוכבים של אירועים שונים ניתן למצוא אותם בחתונות  וימי הולדת  כנסים ושאר אירועים הן כמנה העיקרית והן כמנת הקינוחים.

 לפירות יבשים יש מגוון רחב של יתרונות הם בריאים, עוזרים לעצירות ומלאים בברזל ולכן כדאי מאד לבקש להוסיף אותם או להזמין מגשי פירות יבשים לאירועים. יחד עם זאת ישנם אירועים שבהם הוספה של פירות יבשים היא קריטית ויכולה להיות ההבדל בין  מגשי פירות מושלמים לכאלו שלא.

4 אירועים שבהם חייבים להוסיף מגשי פירות יבשים

  • חינה – החינה היא אירוע מרגש המכין את הכלה לקראת היום המרגש. במסגרת האירוע המסרתי נוהגים להגיש כיבוד מגשי פירות יבשים יתרמו במיוחד לאירוע משום שתאנים ותמרים מסמלים פריון צימוקים יכולים להוסיף צבע ואיכות למגש.
  • יולדת – אחד היתרונות הגדולים ביותר של הפירות היבשים שהם עוזרים בעיכול הם מכילים סוכר ברמה גבוהה במיוחד וגם מכילים סיבים תזונתיים שני רכיבים אלו עוזרים לטיפול  בעצירות. פירות שכדאי במיוחד לשים במגשי פירות ליולדות הם שזיפים ותאנים.
  • יום הולדת – ילדים קטנים בעיקר אוהבים מתוק לעיתים באירועים שונים הם מעדיפים את הממתקים הלא בריאים. פירות יבשים אף על פי שגם הם מכילים כמות גדולה ביותר של סוכר הם בריאים יותר  מהממתקים האחרים המוגשים באירועים מעין אלו.

על מה חשוב להקפיד בחברה של פירות יבשים?

  • פירות כמה שיותר טריים

אף על פי שמדובר בפירות יבשים חשוב מאד לוודא כי הם צריכים להיות טריים ככל האפשר ולא מאוחסנים במקררים במשך חודשים על מנת שטעמם וצבעם יהיה מושלם.

  • פירות יבשים בייצור עצמי

קיימים פירות יבשים שאין בהם את היתרונות של פירות אלו משום שם מכילים חומרים משמרים, חשוב לבחור חברה שמקפידה על ייבוש טבעי של מגשי פירות.

  • שילוב של צבעים

חשוב לוודא כי החברה מקפידה לשלב פירות עם צבעים מיוחדים כמו פפאיה מיובשת שזיף מיובש מראם של פירות אלו יוסיף למשלוח מראה ייחודי כזה שפירות טריים לא בהכרח יכולים להעניק לאירוע הנפלא והמשמח שלכם.

כתיבת תגובה