מגשר גירושין ניתן לעשות זאת גם בדרך היפה!

תהליך גישור גירושין מטרתו להבטיח לשני הצדדים את זכויותיהם ללא בירוקרטיה וללא הוצאות מיותרות. הליך הגישור הוא הליך שאינו משפטי שמיועד בכדי ליישב את הסכסוכים השונים שבין בני הזוג שעברו תהליך גירושין מחוץ לכותלי בית המשפט. תהליך הגישור עשוי לחסוך זמן יקר ובעיקר הוצאות משפטיות שונות, כאשר התוצר הסופי מכל התהליך הוא הסכם (שמטרת עורך הדין היא לתרגמו להסכם משפטי) אשר מקובל על שני הצדדים.

סימנים לכך שאתם זקוקים לתהליך גישור גירושין:

  • סכסוך שאינו פתור בין בני הזוג: לצערנו, תהליכי גירושין גוררים עמם חילוקי דעות רבים וזוגות שונים נפרדים בדרכים שאינן יפות. במידה וגם ביניכם קיים סכסוך שאינו פתור ואי הסכמה לגבי חלוקה מסוימת של דברים, מומלץ שתיעזרו במגשר גירושין על מנת ליישב את הסכסוכים.
  • חילוקי דעות שנגררים על פני זמן ארוך: לעיתים זוגות גוררים את תהליך הגירושין בשל חילוקי דעות שונים על פני זמן ארוך. כולם מעוניינים לגמור עם הנושא כמה שיותר מהר ובדרך היפה ביותר, מטרת הליך גישור הגירושין היא לזרז את הליך חלוקת הסכם ולהתוות הנחיות שונות המקובלות על שני הצדדים.
  • אחד הצדדים תוקע את ההליכים: לא פעם בתהליך הגירושין אחד הצדדים אינו מוכן להשיב ולמעשה חוסם את ההתקדמות של תהליך הגירושין. מטרת הגישור היא לזרז את התהליך ולהגיע להסכמה שתהיה מקובלת על שני הצדדים. מטרת המגשר היא ליצור קשר באופן פרטני עם כל אחד מהצדדים ולבסוף להיפגש איתם יחדיו על מנת ליצור הסכם אשר מקובל על כל אחד מהם.

אנו מזמינים אתכם לפנות למשרדנו, אנו מתמחים בתהליכי גישור גירושין ומדי שנה מסייעים למאות לקוחות שונים בתהליך הגישור ועוזרים להם להגיע לעמק השווה ולסיים כמה שיותר עם התהליך עם תחושה טובה את כל תהליך הגירושין.

גם במידה ואחד הצדדים אינו מוכן לשתף פעולה, עורכי הדין שלנו מנוסים בתהליכי הגישור ויוכלו לסייע לכם בתהליך. אתם מוזמנים לגלוש באתר האינטרנט שלנו ולקרוא מידע נוסף לגבי תהליך הגישור. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

כתיבת תגובה