מדוע נחשבת קופה רושמת כשותף פעיל בניהול העסק ?

כבעלי עסקים, אתם וודאי בקיאים מכל הדרישות הניהוליות שהקמת עסק ותחזוקתו השוטפת דורשים מאיתנו. דוח משכורות, דוח הכנסות, דוח הוצאות, דוחות מלאי, דוחות רבעוניים, דוחות שנתיים וכיו"ב. כבעלי עסקים קטנים, אנו "שורפים" זמן רב מידי חודש על מנת לאסוף ממגוון מקורות שונים את המידע הנדרש ועריכתו לכדי דוח מפורט, מדוייק וקפדני. תארו לעצמכם שהייתה לכם קופה רושמת שבלחיצת כפתור, הייתה מדפיסה עבורכם את כל הדוחות הרלוונטים, כאשר אלו כבר מוכנים להגשה.

לא צריך לחלום

החדשות הטובות הן, שכיום קופות רושמות מודרנית, מסוגלות לעשות את כל הנ"ל ואף הרבה יותר. אם בעבר הדוחות הפיננסיים הוכנו באופן ידני, העובדים נאלצו ל"הכנס" למשמרת על ידי החתמת כרטיס בשעון נוכחות חיצוני וחשבוניות מס' הונפקו באופן ידני, כיום כל אלו נעשים על ידי קופה רושמת באופן יעיל ומיידי.

נהל את העסק ביעילות

המאזן בין ההוצאות של העסק להכנסות, הוא הנתון המשמעותי היותר בכל עסק והדבר שקובע למעשה האם העסק יעיל ורווחי. קופה רושמת בת זמננו, מסוגלת להציג נתון זה בכל רגע נתון בלחיצת כפתור פשוטה. אלו מבינכם שעובדים עם קופה רושמת ישנה יכולים להעיד כי על מנת למצוא נתון פשוט כמו מאזן, עלינו לבזבז זמן רב באיסוף כל הנתונים הנדרשים וסיכומם לכדי דוח מאזן מפורט. תמורתה של קופה רושמת בעניין זה היא לא רק הפקת הדוח בקלות, אלא גם שליטה מקסימאלית בעסק, מאחר ואנו יכולים לדעת בכל דקה ודקה מה המאזן הכולל של העסק.

שמירת נתונים לזמן בלתי מוגבל

כל נתון שתקלידו לתוך קופה רושמת מודרנית, ישמר לזמן בלתי מוגבל ויהיה זמין לתצוגה בכל עת (לשנים ארוכות קדימה). אין צורך יותר בשמירת ערימות של מסמכים, תיקיות וכיו"ב. קופה רושמת שמהווה מחשב מתקדם מסוגלת לשמור את כל הנתונים הרלוונטים לעסק באופן אוטומטי ולגבות אותם באופן תדיר.

כתיבת תגובה