מהן פרגולות תלויות


איך שומרים על פרקט לאורך שנים? האם דקים דורשים טיפול מיוחד? איך שומרים על הפרגולה שבחצר מפני פגעי מזג האוויר?

אנחנו מבלים הרבה מאוד זמן, מאמץ וכסף בטיפול בבית ובגינה – אנו תמיד מנכשים, גוזמים, מדבירים וזורעים, אנחנו צובעים, אוטמים סדקים, מחליפים וצובעים מחדש, ממלאים את סביבתנו ברהיטים לנוחות וליופי, רוכשים מכשירי אלקטרוניקה שיהפכו את חיינו לקלים ומהנים יותר, מחליפים אותם בהדרגה או בבת אחת כאשר הם הופכים למיושנים וכל זה, כדי שנוכל להנות מהמקום שבו אנו גרים, לשבת בכיף ולהרגיש כמו בבית.

הרבה פעמים אנו נעזרים באחרים למצוא מוצרים לעיצוב הבית והחצר. רוצים לקבל עצות בנושא פרגולות? מתעניינים בתחום פרגולות וסוככים? להלן כמה טיפים:

– כאשר אתם רוכשים דקים, רצוי להקפיד ולבקש שהחומר שממנו המוצר עשוי הוא עץ שעבר אימפרגנציה. אימפרגנציה של העץ מונעת מיני מזיקים אשר גורמים להרקבה של העץ מה שגורם לעץ להישמר לאורך שנים רבות.

– פרגולות הצבועות בגוונים כהים ישמרו על המראה שלהן יותר בהשוואה לפרגולות שצבעיהן מאד בהירים, הדוהים ומתקלפים בקצב מהיר יותר.

– פעם בשנה חשוב ביותר למשוח את הדקים בשכבת שמן איכותי אשר שומרת על החומר ומאריכה את זמן השימוש בו.

– סך חסין גשם לריהוט חוץ ולפרגולה עוזר מאד להאריך את תוחלת החיים שלה ומאפשר ישיבה תחתיה ויאפשר אף בחרף.

– לניקוי פרקט מעץ טבעי ניתן להיעזר במטלית לחה בלבד ולשמור שלא להרטיב אותו, מכיוון שעץ סופג נוזלים ונהרס.

– לפני קנייה מומלץ לבצע סקר מוצרים, בכדי שתדעו שמצאתם את האיכותי ביותר במחירים הטובים ביותר.

רוצים לשמוע עוד על פרגולות עץ? צריכים עוד טיפים בתחום פרגולות אלומיניום? בקרו באתר פרגולות ברזל או פרגולות מתכת בו תמצאו את כל הטיפים, כל בעלי המקצוע וכל המוצרים הטובים ביותר.המשך קריאה מהנה!

כתיבת תגובה