מה הקשר בין חברות אינטרנט להקמת חברה בחו"ל?

לכאורה נראה שאין יותר מידי מה לחפש והקשר בין אנשי אינטרנט, אפילייאט ומסחר אלקטרוני לביןחברות זרות בחו"ל הוא קלוש ביותר. אך אם יוצאים קצת מחוץ לקופסא, אפשר להבין למה עשרות מנהלי אינטרנט מחפשים את דרכם לפתוח חברות בקפריסין, חברות בהונג קונג, או חברות בבליז.

אתרי אינטרנט הם עסקים בין לאומיים ומה שמייחד אותם היא הפעילות הרחבה שיכולה להתבצע באופן חוקי בכל העולם ע"י ניהול מקומי. לכן אתרי אינטרנט שמכניסים כסף לבעליהם הם בגדר "קניין רוחני". אמנות בין לאומיות רבות, מאשרים לאתרי אינטרנט להפוך לעסק בין לאומי, וכך כל אתר יכול להירשם כחברה זרה בעשרות מדינות ומרכזי אופשור

לא מעט אנשי עסקים ויזמים צעירים, פונים אלינו בבקשה לפתוח בנוסף לחברה בקפריסין גם חשבון בנק בחו"ל, זה יכול להיות חשבון בשוויץ או חשבון בנק בקפריסין ודרכו הם ינהלו את עסקייהם. היתרונות הרבים שמציעים מרכזי האופשור השונים, מאפשרים גם עבודה יעילה יותר בהעברות כספים מחו"ל וגם, חיסכון בהוצאות המיסוי.
השירות איכותי דרך ממשק אינטרנטי נוח וחשבון בנק בחו"ל מתממשק בקלות יתרה עם חברות סליקת אשראי כמו paypal או חברות דומות הסולקות כספים ומעבירות לחשבון הבנק של הלקוח.
אם גם אתם עוסקים באפייליאט או במסחר אלקטרוני בחו"ל או מנהלים אתר אינטרנט המוכר מוצרים או שירותים בחו"ל, כדאי לכם לבדוק את האפשרות להקמת חברה בחו"ל

קומפני אקספרס

קומפני אקספרס ישראל, הסניף הישראלי של חברה בין לאומית עם סניפים ברחבי העולם ומתמחה בהקמת חברות וחשבונות בנק בחו"ל.

כתיבת תגובה