מובילים בארץ

מה חשוב לעשות כאשר מובילים דירה?

תהליך מעבר דירה זה עניין לא פשוט בכלל. אחרי תקופה ארוכה של חיפושים סוף סוף מצאתם את המקום המושלם וכעת הגיע הזמן להכנס. על פי אילו קריטריונים בוחרים חברת הובלות? זו לא בעיה, אם תתארגנו בצורה חכמה.

מה הדרך הטובה ביותר לבחור מובילים? למה כדאי להתייחס? להלן מספר עצות :

– תמיד עדיף להזמין הובלה, על פני העברה עצמאית – נכון, אולי כרגע נראה לכם שזה יכול לחסוך הרבה כסף, אבל בסופו של דבר, אתם תוציאו את מה שחסכתם על כירופרקטים ואורתופדים. כך תתפנו לניהול תהליך המעבר. נוסף על כך, אם תזמינו הובלות קטנות אפשר לבטח את הפריטים במחיר יחסית זול.

– בצעו חתימה על חוזה הובלת דירה אשר יכלול את סך כל מחיר העבודה, הסכם ביטוח ההעברה, זמן תחילת העבודה ופירוט של החפצים שיש להעביר. חוזה העברות מסודר ומפורט יכול למנוע בעיות רבות.

– החליטו אם אתם מעוניינים לארוז לבד, או אם אתם מעוניינים שהמובילים יעשו זאת. אם לא מפריע לכם לתת למישהו זר לטפל לכם בחפצים ואם אתם מוכנים לשלם על השירות הזה, זאת אופציה ממש טובה. אך מצד שני, אף אחד אחר מלבדכם לא יתייחס לדברים שלכם עם הכבוד הראוי להם…

– מעבר לבית חדש הוא ההזדמנות הטובה ביותר להפטר מריהוט עודף. נצלו את ההזדמנות לעשות סדר ולהעביר לצדקה את מכשירי החשמל, כלי הבית והרהיטים שכבר אינם בשימוש.

– כדאי לכתוב על כל אחד מארגזי הקרטון לאיזה חדר הוא צריך להיכנס, כך תוכלו להקל על המובילים בסידור הקרטונים בדירה וכמובן, גם על עצמכם בשעת הפריקה.

מעבר דירה הוא פתיחת דף חדש בחיים, וכמו תמיד, כדאי להתחיל על רגל ימין. אז אם מתחשק לכם לקרוא עוד על הובלות מנוף או להשיג הובלה קטנה, חזרו בהקדם לקרוא את הטקסטים הבאים שלנו בתחום מוביל .תודה רבה!

כתיבת תגובה