מוזיקה לאירועים


היום הגדול שלכם מתקרב בצעדי ענק ועדיין אין לכם מקום לחגוג את האירוע? זה הזמן לכמה עצות טובות: מחפשים מקום לחתונה? מהם הדברים שעליהם צריכים לברר מראש ולאיזה פרט יש צורך להתייחס מבעוד מועד כשיהיה עליכם לבחור אולם או גן לערב האירוע שלכם?

ראשית, לכו לראות את המקום ותראו מה דעתכם – מידת האבזור, העיצוב, האווירה ותחושת החופש שהמקום נותן. חשוב לבדוק, האם יש במקום מרפסת? מאוורר שם או מחניק? איזה ציון הייתם נותנים לסדר ולניקיון? את ההתרשמות מומלץ לעשות בזמן חתונה כך שתוכלו לראות אותו בפעולה, אך חשוב לזכור שאולי בעלי השמחה איבזרו את המקום גם בדברים שאינם כלולים במקום.

בקשו שיראו לכם את רשיונות העסק ובררו אם המקום עומד בתנאי הבטיחות, בכל הקשור למספר יציאות החירום, מטפים תקפים ומוכנים, גישה לצוותי חילוץ והצלה, וכמובן שאין בו מפגעים כמו חיווט גרוע, נזילות וכדומה.

בררו מה כלול במחיר שאתם משלמים. מה שנראה לכם זול בהתחלה עלול לא לכלול שירותים אלמנטריים, שתידרשו להוסיף לסכום הראשוני.

מרבית גני האירועים מציעים לחוגגים חבילות שכוללות צילום, די גיי ואפילו שירות עיצוב אירוע. בחירה שכזו עשויה לקצץ את הוצאותיכם משמעותית, אבל כדאי לשאול בנוסף גם עם ספקים אחרים אם הבחירה באמת משתלמת והאם הצוות המקומי שווה את זה.

יש מקומות שמגבילים לפעמים את החוגגים בשעה שבה יש לכבות את המוזיקה. שאלו מבעוד מועד עד איזה שעה תוכלו להמשיך במסיבה, שלא תיאלצו לסלק את הקרובים הביתה בשעה מוקדמת מדי.

מחפשים מקומות קטנים לחתונה? לא מצליחים להשיג מתחתנים 2011? בחירת אולם או גן אינה דבר פשוט, אך בהתחשב בעובדה שקרוב לוודאי שזהו חלק הארי של התשלום, לכן חשוב שתבררו שאתם זכאים לקבל את השירות הכי איכותי ואת כל הדברים שביקשתם ועליהם. שילמתם שימו לב לכל פרט ובררו כל דבר, כי תמיד עדיף להיות קצת נודניקים על פני תגליות מאוחרות שגורמות לאכזבה.

לקריאה נוספת בנושא גן אירועים, עיברו לאתר www.iaf-mus.co.il/ כדי שתשרדו את ארגון האירוע שלכם ללא לחץ.

כתיבת תגובה