מחייכים המון מחפשים צלם

מי ידע שחתונה זה עסק כל כך מורכב, בהתחלה לא היה לכם מושג ולא הבנתם מה זה משנה אם זה יהיה אולם אירועים בראשון לציון או אולם אירועים ברחובות, מה זה צילום סטליס ומה זה בועות אלכוהול?! ומה זה משנה אם מדובר על חתונה אלטרנטיבית או חתונה חילונית, עכשיו הכל מתברר ואתם בשלב הסופי, בוחרים צילום לחתונה.

אז אם אתם ממש קרובים לחתונה כדאי לכם לדעת: תמונות וצילומי וידאו הם אלו שמספקים לנו את השירות החשוב ביותר בכל אירוע ובעיקר בחתונה – תיעוד הרגעים היפים והמרגשים כדי שנוכל לצפות בהם בעתיד שוב ושוב ולהיזכר, באופן מוחשי ביותר, כיצד חגגנו את היום המיוחד.

אילו דברים חשוב לוודא בעת הזמנת צלם אירועים? והאם קיימים הבדלים בין צילום בר מצווה או בריתה לבין צילום אירוע כמו חתונה?

בעת ששוכרים צלם לאירוע, ניתן לקבל פרטים רבים ולחזות את אופן ההתנהלות העתידי שלו כבר במהלך ההתרשמות הראשונית. שימו לב אם הצלם קשוב לשאלותיכם, אם הוא מנסה להבין מהו סגנון הצילום המועדף עליכם ולמידת סבלנותו הכללית. אם אינכם מרגישים כימיה עם הצלם, עדיף שתמצאו אדם אחר לעבודה.

יותר מכל, לפני שסוגרים חוזה עם צלם אירועים, חשוב לבקש לעיין בתיק עבודות. קחו בחשבון שהצילומים שנכנסים לתיק העבודות הם הטובים ביותר, ולכן אם גם הם לא מפילים אתכם מהרגליים, אולי תעדיפו לשכור צלם אחר שאת סגנונו אתם מעריכים יותר.

אם אתם מעוניינים לשכור לאירוע שלכם גם צלם וידאו וגם צלם סטילס, מומלץ לשכור צוות צלמים לחתונה מאותו הסטודיו, מכיוון שכך ניתן לחסוך עשרות אחוזים על המחיר הסופי.

צלם חתונות בסטילס גובה בממוצע בין 3,000-6,000 ₪ לאירוע, אך אם מדובר בצילום בר מצווה, ניתן לצפות לשלם פחות מכך. זאת משום שחתונות נוטות להיות גדולות יותר מחגיגות בר מצווה, ולא נהוג ללוות את החוגגים בשעות שלפני המסיבה עצמה.

מחפשים צלמים טובים לחתונה שישמרו עבורכם את כל הרגעים המיוחדים מהאירוע? זקוקים לצוות צילום מקצועי באיזור הצפון? בואו לשמוע עוד על מחירים ולקבל טיפים שיעזרו לכם למצוא את הצלם המושלם עוד היום.

עוד המלצות על אולמות אירועים בדרום באתר לי קל www.lee-kal.co.il

כתיבת תגובה