מחיר מוצרי שיער

מחיר מוצרי שיער

בכל פעם שמדובר על מוצרים לטיפוח שיער, תמיד מוכרים לכם אשליות, עד כמה באמת המוצר שתקבלו הוא איכותי, כמה באמת המוצר הזה עובד ועד כמה המחיר של מוצרי שיער מבטיח שתקבלו מוצר שבאמת יעבוד וייתן לכם את הפתרון והמענה לבעיה שאיתה אתם מתמודדים.

מחיר מוצרי שיער, עד כמה הוא באמת משפיע על האיכות של המוצר למה המחירים כל כך יקרים ומה באמת הגורם שהכי משפיע על איכות המוצר שאותו נקבל.

רגע אחד לפני שאתם רוכשים מוצרים לשיער בכדי לנסות ולטפל בבעית הנשירה או היובש שיש לכם, כדאי מאוד להכיר כמה כללים בעולם הטיפוח והקוסמטיקה, מדובר על תעשייה אחת הגדולות ביותר בעולם שמגלגלת סכומי עתק של מילארדים ולא פעם השוו אותה לתעשייה שמגלגלת סכומים כמו תעשיית הנפט שהיא כמובן הרווחית והחיונית ביותר בעולם (בשונה מתעשיית התרופות שהיא כמובן מסובסדת על ידי ממשלות ברובה).

אז מה באמת עובד

לא ישר נפסול את כל מוצרי השיער שקיימים, גם אם זה אומר שרובם מבזבזים לכם את הזמן ויש עליהם רק שמן שהשמן הזה לא באמת עובד ומשקם את השיער, לא משנה כמה חומרים יש בכל תכשיר, בכדי שהמוצר באמת יעבוד ויחדור לשיערה וישקם אותה, צריכים להשקיע קצת הרבה יותר מאשר למרוח כמו משחות או פשות לפזר אמפולות יקרות על השיער, מה שבאמת עובד במוצרי השיער זאת התמדה, רק בזכות התמדה באמת אולי רק חלק קטן מכל מה שיש בתכשיר השיער יצליח לחדור ולחולל שינוי בשיער, למרות שעד שזה יקרה כבר כדאי לפנות לרופא העור ולנסות למצוא טיפול יותר איכותי וחזק.

כמה המחיר משפיע על האיכות

המחיר של מוצרי שיער לא משפיע על האיכות של המוצר, מה שמשפיע יותר מהכל על המחיר של המוצר הוא המתיוג, כלומר הוצאות המיתוג והפרסום שיש למוצר, אם החברה המייצרת החליטה שהיא מוציא ליין חדש של מוצרים יותר יוקרתיים היא תשקיע על מיתוג יוקרתי שבסופו של דבר גם אחד מהדברים שמשפיעים על המחיר של המוצר.
יש מוצרים פשוטים כמו שמן מרוקאי לשיער שהוא דבר פשוט מאוד והוא נותן ברק לשיער ומרכך אותו, השמן לא באמת מזין את השיער, כי כאן פרדוקס, אם מבטיחים לנו שכל מוצר עוטף כל שיער ומגן עליה, איך יכנסו החומרים שאמורים להזין את השיער בפעם הבאה שנשתמש בהם ? בכל מקרה לא תמיד חברות הפרסום ואלו שממתגים את המוצר לוקחים את החשיבה כמה צעדים קדימה ובטח יש לשאלה הזאת תשובה מתחמקת ומיוחדת שאפילו מוסיפה עוד ערך למוצר שהם מוכרים.

יש המון מוצרי שיער מאוד איכותיים של מותגים שאולי נחשבים למותגים יוקרתיים אבל אם תסתכלו על המרכיבים של המוצר ומה הוא מכיל, תגלו לפעמים שיש מותגים יותר זולים שמכילים באמת את מה שהשיער צריף וזה קראטין איכותי ששומר ומגן על השיער ויש בו כמויות הרבה יותר גדולות וריכוז גבוה מאשר מוצרים אחרים שיעלו הרבה יותר.

 

כתיבת תגובה