מחפשים פאג?


מחפשים מידע על כלבים? מביאים כלב חדש וכעת ברצונכם לדעת איך צריך לטפל בו ולדאוג לחינוך שלו? הבחירה לרכוש או לאמץ כלב אינה כה קלה ולא כדאי לבסס אותה רק על אהבה לכלבים. רוצים מידע על כלבים קטנים? מחפשים פאג? בואו לקרוא כמה עצות מעולות בנושא כלבים:

בדקו שהנכם אכן בשלים להביא כלב הביתה, הן מצד השינוי שזה יביא בחייכם וביתכם, והן מהבחינה הכלכלית. דאגה לרווחת הכלב משמעותה לצאת איתו לטיולים, האכלה והשקיה, והשקעת תשומת לב רבה.

כמו כן כלב גורר עמו כל מיני הוצאות, קבועות וארעיות, על וטרינרים, שקי מזון, ציוד נלווה וטיפולים במצבים כמו תאונה. במקרה ואתם לא מוכנים לכל העניין, כנראה שעדיף שתחסכו מעצמכם ומכלבכם את כל הכאב ואל תאמצו לתקופה הקרובה.

תמיד העדיפו לאמץ כלב מעמותה על פני כלב ממוכר – בעל חיים מאדם פרטי תמיד מוצא בית, בעוד שהכלביות בארצנו מפוצצות עד אפס מקום בהמון כלבים מדהימים. כלביות ועמותות רבות מרדימות כלבים שנמצאים אצלן לאחר תקופה מסוימת, ואף אלו שאינן מוכנות ללכת לפעול כך כמעט ואינן יכולות להעניק למרבית הכלבים טיפולים מקיפים בגלל עומס העבודה. בדרך זו תוכלו לקחת הביתה חבר חדש מתוך מגוון עצום ונוסף על כך, כלב שתוציאו מכלביה יעטוף אתכם עם אהבה רבה ויהיה אסיר תודה על כך שהענקתם לו חיים חדשים.

לאמץ גזעי או מעורב? למרות שכלבים גזעיים נותנים לבעלים שלהם יוקרה מסויימת, אחיהם המעורבים הם כמעט תמיד נבונים יותר, הם בעלי חיים יותר ארוכים ונוטים פחות לסבול ממחלות.

אימצתם כלב? חשוב מאוד שתשקיעו בחינוך והאילוף שלו. כלב שקיבל אילוף הוא כלב שמח, ואם מצבו המנטלי מאוזן ושליו, גם לבעליו נעים יותר להיות בסביבתו.

מעוניינים לדעת הכל על קוקר ספניאל? סיירו באתר www.liberation.org.il/, אשר מציע לגולשים המון מידע בנושא כלבים, אופן הטיפול בהם, עצות שימושיות, ומידע על מומחים לווטרינריה, מוממחי אילוף וחינוך, ציוד וסוגי מזון.

כתיבת תגובה