מחפשת עיצוב שמלות כלה?


חליפת חתן זה קל, מה שמסובך זו השמלה. אחד האירועים החשובים בחיינו, ויש מי שיאמרו שזהו היום החשוב מכולם, הוא היום בו אנו מתחתנים – זהו יום שמוקדש כולו לאוהבים הצעירים, אשר מגיעים לחגוג בערב מלא באהבה ולהתחייב אל מול יקיריהם לאחד את חייהם לעולמים.

באירוע גדול זה את מעוניינת להיות הכי מטופחת ויפה, ויש דבר יפה יותר משמלה תפורה בעבודת יד, אשר מציעה לכל אישה להיות כמו מלכה ליום אחד?

איך בוחרים שמלה? מה העלות הממוצעת? אילו סגנונות קיימים? מחפשת עיצוב שמלות כלה? מחפשת אינפורמציה על חליפת חתן? זה הזמן!

מחיר ממוצע של שמלת כלה מעוצבת הוא 6,000 ₪, אך למעשה סכום זה נחשב לנמוך. השכרת שמלה עולה כ-20-30 אחוז פחות מרכישה, ובהפרש מזערי שכזה, במרבית המקרים מומלץ לקנות אותה ולשמור אותה למזכרת מהחתונה.

איפור כלה – טיפים שימושיים.

האם את מחפשת סלון או מעצבת? הכי טוב שתשאלי חברות טובות שהתחתנו בשנים האחרונות (ולא לפני עשר שנים), וחפשי קטלוגים חדשים של המעצבים הרלוונטיים לראות אם הקולקציות שלהם קולעות לטעמך.

היעזרי במגוון הקטלוגים, אך השתדלי לחשוב עליהם כהנחייה ולא יותר מכך, לשם היוודעות לדגמים הקיימים בחנויות, מגוון הסגנונות ובכדי לקבל רעיונות לעיצוב השמלה שלך.

מצא חן בעיניך? הגיעי לסלון הכלות או לסטודיו, עדיף לפגישה מתואמת, כדי שתקבלי שירות איכותי ואת מלוא תשומת הלב.

בזמן זה, שאלי את עצמך: האם המעצבת או המעצב מעניקים לך יחס אישי ומבלים איתך זמן, או שאולי את מופנית לעובדים זוטרים יותר? האם הם קשובים לבקשותייך? איך מתייחס אליך צוות המקום? ואיך הם מתייחסים לשאר הלקוחות שמגיעות למקום? האם המחיר הוא כזה שתוכלי לעמוד בו?

שאלי מראש אם את מקבלת שירותים נלווים, כמו עיצוב תסרוקת ואיפור בבוקר האירוע, שהרי הדבר עשוי לחסוך לך המון זמן והוצאות. כמו כן, יש מקומות אשר לוקחים שירותים אלה צעד אחד הלאה, ומציעים שלל טיפולים אשר הופכים את ההכנות לנעימות יותר.

סלון מעולה מתהדר באיכות גבוהה מכל הבחינות – תפירה, עיצוב וסטייל וכמובן, בשירות. ולכן, אין סיבה שתצטרכי להתפשר.

רוצה אינפורמציה על שמלות לאירועים? היכנסי לאתר www.ganvradim.co.il/ ותוכלי למצוא את מיטב נותני השירות והמעצבים, בקלות ובמהירות. בהצלחה!

כתיבת תגובה