מטפלים בגינה?


מטפלים בגינה? מתישהו בסביבות גיל 40-50, ולפעמים גם קצת לפני כן, אנשים רבים מגיעים לשלב בחיים בו רק מתחשק להם להישען אחורה, להירגע ולחשוב בסיפוק על כל מה שהשיגו עד היום – בחלק מהמקרים הכוונה היא להנאה מהתקדמות בסולם הדרגות בעבודה, אצל חלק זהו אושר שנגרם ממשפחה אוהבת וגדולה, ובשביל אחרים הכוונה היא להנאה מביתם, בייחוד כשמדובר בבית פרטי עם גינה.

ואמנם, לא קל למצוא דבר יותר יפה ומרגיע מחצר עם גינה פורחת; פינה לשבת בה בבוקר ולהתעורר עם כוס קפה טובה, לארח חברים ובני משפחה, לשחק עם הילדים והנכדים, או לגדל תוצרת ביתית. מה אפשר לחדש בנושא עצים?

בגילאים הללו לא תמיד יש לנו את הזמן והפנאי לעסוק בגיזום ונטיעה, אז אנו שוכרים גננים לעבודה. איך עושים זאת נכון? לפניכם מספר עצות שימושיות לבחירת דשא מוכן:

– לא בטוחים את מי עדיף לשכור לשם שירות גינון? קשה להתחרות עם המלצה איכותית. שאלו חברים מי מטפל בגינה שלהם. מי שמרוצה מהגינה שלו ימליץ לכם עליו בשמחה.

– העדיפו בעל מקצוע שיכול להגיע בזמן קבוע, באופן זה תוכלו לדעת בוודאות שהגינה שלכם מקבלת טיפול טוב, קבוע ומתמשך.

– מומלץ לשכור איש מקצוע אשר מטפל בכל היבטי עבודת הגינון ולא רק בחלק מהם, כולל: שתילת שיחים, ניכוש ועישוב, גיזום, תכנון נוף (שטחי ישיבה, שטחי נוי, מיצגי מים וכו'), ייעוץ בבחירת סוגי הצמחים.

– ואמנם תמיד יותר פשוט לשכור קשה להחליף את תחושת השביעות הרצון שאנו מקבלים מטיפול בגינה בעצמנו. אם רק תקדישו לגינה האהובה שלכם מספר שעות בכל סופ"ש – תופתעו כמה ניתן להנות מהעבודה וכמה כסף ניתן לחסוף.

משתוקקים לגלות עוד על עיצוב גינה? גילשו באתר http://www.al-haderech.co.il/ שם תוכלו למצוא את כל הטיפים, כל בעלי המקצוע וכל המוצרים הטובים ביותר. קריאה מהנה!

כתיבת תגובה