מטפלים וטיפולים

האהבה שלכם נעלמה? גירושין נראים כמו הפתרון היחיד? קודם תקראו כאן.

כמה זוגות עומדים להתגרש? לא מעט, הנתונים מראים שקרוב לחצי מהזוגות יגיעו לידי גירושים. לא מעט סיבות לדבר הזה. החל משטויות כמו בעיות בתקשורת, ריב סביב המטלות שיש להספיק וכלה בבעיות שמתעוררות לאחר התמקדות בקריירה. אבל, הידיעה המשמת היא, שהיום יש עוד אפשרויות לשקול לפני שבוחרים בגירושין. זקוקים לעוד אינפורמציה על טיפול זוגי? אז טוב שהגעתם לכאן.

חוששים שהזוגיות שלכם במשבר? זקוקים לעוד מידע על גירושין?

אם גם אתם מוצאים את עצמכם רבים, מגדפים וחוששים להיפרד- כדאי לכם לפנות לטיפול זוגי. אתם לא מוכרחים להתגרש, אפשר ללכת על אופציה אחרת. השלכות של גירושין אינן נעימות ואחרי הכל, הייתה סיבה שבגללה בחרתם להתחתן.

כיצד בוחרים סוג של טיפול? איפה מחפשים את המידע הדרוש על יעוץ זוגי?

מטפלים מגוונים קיימים ולכל אחד דרכים אחרות. אם אתם מעוניינים לדעת מה יעבוד בשבילכם, הכי בסיסי לקבוע מראש פגישת תיאום ציפיות ראשונית. פגישות כאלה הן לרוב בחינם, והן נותנות לכם הזדמנות לבחון ולסקור את השיטה והגישה. לא צריך לפחד להתקשר ולדבר עם המטפל- תמיד רצוי לבדוק לפני שמתחילים מאשר להתאכזב.

מה רציתם לשאול על טיפול זוגי

היו סיבות שבגללן הפכתם להיות נשואים. לאורך השנים הרבות, בגלל השינויים, התקשורת שלכם חסומה, התשוקה נמוגה ודברים אינם כפי שהיו בשיאם. זה מתרחש אצל כולם, אבל לא כל הנשואים מסוגלים לפתור את הבעיות. במהלך הטיפול יהיה לכם מקום ניטרלי לשפוך את הלב, לפרוק עול, לקבל כלים חדשים ולהשיב לעצמכם את האהבה שבערה בכם.

מדובר כאן על הפסד גדול אם לא תתנו סיכוי נוסף לאהבה שלכם- אחרי הכל ייתכן שתתקנו את הבעייתיות.

מעוניינים בטיפול זוגי? רוצים לדעת הכל על סוגי מטפלים? כנסו לאתר www.eilon-eghert.co.il/ ותהנו מהמידע הטוב ששם.

כתיבת תגובה