מטפלת זוגית מסוג אחר


רוצים לפרק את הנישואין? עומדים לפני גירושין? תמשיכו לקרוא את הדף.

מה מספר הזוגות שיתגרשו? מספר רב, הנתונים שנאספו מראים שבקירוב מחצית מהזוגות סופם להגיע לגירושין. יש לכך כל מיני סיבות. החל מזוטות לא רציניות כמו קצר בתקשורת, מתיחות סביב מטלות הבית וכלה בבעיות שמגיעות בעקבות הבאת עולל לעולם וקידום קריירה. ולמרות כל זאת, ניתן להתנחם בכך, שהיום יש עוד דברים שניתן לעשות לפני שממהרים להתגרש. צריכים עוד אינפורמציה על יעוץ זוגי? אז טוב שהגעתם לכאן.

חוששים שהנישואים עלו על שרטון? מעוניינים לדעת עוד על טיפול פסיכולוגי?

אם כל העת אתם מקללים, עצבניים וחוששים מפרידה- כדאי לכם לשקול טיפול זוגי. גירושין זה לא הפתרון היחיד, אפשר לבחור אחרת. אחרי גירושין ישנו חלל ובסופו של יום, הייתה סיבה שבעקבותיה בחרתם להינשא.

כיצד בוחרים מטפל? כיצד מחפשים את המידע החשוב על מטפלת זוגית?

לא מעט מטפלים קיימים ולכל אחד פתרונות שונים להציע. אם אתם מעוניינים לדעת מה יעבוד בשבילכם, כדאי רק לערוך פגישת היכרות. פגישות כאלה ניתנות ללא תשלום לרוב, והן הזדמנות חד פעמית לבחון טוב טוב את אופן הטיפול. אל תפספסו הזדמנות להתקשר ולקבוע פגישה- תמיד כדאי לדעת קודם מאשר להתאכזב בסוף.

מהם היתרונות של הטיפול הזוגי

היו סיבות שבגללן התחתנתם. אחרי זמן מה, בעקבות השינויים והמשברים, התקשורת שלכם חסומה, התשוקה לא קיימת והזוגיות שלכם אינה בריאה. כולם עוברים את זה, ולמרות כל זאת לא כל הנשואים מסוגלים לפתור את הבעיות. הטיפול מאפשר מקום ניטרלי לחלוק את הצרות, לקבל כלים חדש, ולפרוק עול ולהשיב לעצמכם את האהבה.

מדובר כאן על הפסד גדול אם לא תתנו סיכוי לקשר שבניתם- ייתכן מאוד שתתקנו את הבעייתיות.

חושבים שטיפול זוגי הוא מה שאתם זקוקים לו? רוצים לקרוא עוד על גירושים וטיפולים? הקליקו על לינק האתר www.paralympic.org.il/ ותמצאו כל מה שרציתם לדעת.

כתיבת תגובה