מידע חשוב על יעוץ זוגי

חושבים לפרק את הנישואים? גירושים נראים הפתרון המתאים? תתחילו מלקרוא את המאמר.

מה מספר הזוגות שיתגרשו? בכלל לא מעט, נתוני המדידות מראים שבערך חמישים אחוז מהזוגות אמורים להתגרש. סיבות שונות יכולות לגרום לכך. החל מבעיות קטנות כמו תקשורת לא פתוחה, ריבים בעקבות מטלות הבית וכלה בצרות שמתעוררות בעקבות שעות נוספות בעבודה. ועם זאת, החדשות המשמחות הן, שהיום יש אופציות נוספות לפני שבוחרים בגירושין. חייבים לדעת יותר על טיפול זוגי? פשוט תמשיכו לקרוא.

חוששים שהנישואים עלו על שרטון? חייבים לשמוע כל מה שאפשר על טיפול משפחתי?

אם ניתן למצוא אתכם תמיד מגדפים, כועסים וחוששים מפרידה- כדאי לכם לחשוב על טיפול זוגי. גירושין זה לא הפתרון היחיד, ישנן עוד אופציות. לגירושין יש השלכות ובכל זאת, הייתה סיבה שבעטיה הפכתם להיות נשואים.

כיצד מחליטים על טיפול זוגי? איפה מחפשים את המידע החשוב על טיפול לזוגות?

ישנם כל מיני מטפלים ולכל אחד גישה אחרת. כדי להיות בטוחים שאתם בוחרים נכונה, הכי טוב ופשוט לקבוע מפגש היכרות ראשוני. פגישות כאלה ניתנות ללא תשלום לרוב, והן הזדמנות מצוינת לבדוק היטב את סוג השיטה. אל תפחדו להתקשר ולקבוע פגישה- כי תמיד כדאי לדעת הכל לפני מאשר להתאכזב בסוף.

למי מתאים טיפול זוגי

ישנה סיבה שבגללה החלטתם להיות ביחד. במשך השנים, לאחר כל השינויים, התקשורת לא פתוחה, התשוקה לא קיימת והזוגיות שלכם אינה מתפקדת. כל הזוגות עוברים את זה, אולם לא כלל הזוגות מצליחים לפתור את הבעיות. בטיפול זוגי יהיה לכם מקום ניטרלי לחלוק את הצרות, לפרוק עול, לקבל כלים חדשים ולהחזיר את האהבה של פעם לקשר.

יהיה זה הפסד של ממש אם לא תתנו עוד סיכוי אחד לקשר שבניתם- יכל להתברר בסוף שתמצאו את המרכיב החסר בקשר שלכם.

טיפול זוגי מושך אתכם? רוצים לקרוא עוד על גירושין? תעיינו באתר www.loveparade.co.il/ ותהנו מהמידע שתגלו.

כתיבת תגובה