מידע על הרחקת עטלפים


הרחקת יונים – להיפטר מהמטרד אחת ולתמיד! אין יותר מעצבן מלגור בבניין עם מכת יונים. אפשר להתנחם בעובדה שבימינו ניתן להשיג פתרונות רבים, פשוטים לגירוש המטרד מבתינו. חייבים למצוא הרחקת יונים?

מסתדרים עם הרעש והלכלוך? גם אז, אסור להתעלם מהעובדות הטוענות שמגורים באזור מוכה יונים גורמים למחלות – יונים נושאות על גופן טפילים מסוכנים אשר מסכנים את בריאותנו ואף יותר מכך, הפרשותיה של היונה יוצרות אבק רעיל שגורם לדלקות בדרכי הנשימה.

רוצים לקבל פרטים על גירוש יונים? הנה כמה עצות שיכולים לסייע לכם להתמודד בהצלחה עם הבעיה הנפוצה:

אין תחליף לשירותיו של איש מקצוע מיומן שיודע בדיוק כיצד להיפטר ממטרדים אלו, אבל בעת שמזמינים איש מקצוע, יש לוודא שאין הוא מדביר אותן – הדברה זה פתרון מרושע, לא יעיל אשר הנוקטים בו עוברים על החוק.

מסתבר שיונים חוששות מחפצים נוצצים, אז מומלץ לתלות תקליטורים שאין בהם שימוש על אדן החלון ועל המרפסת. מומלץ גם לקשור שקיות ניילון ריקות שהתנופפותן והרעש שהן יוצרות מרתיעים יונים ומונעים מהן להתקרב.

כעת יש מרחיקים אולטרה-סוניים שמהם בוקעים צלילים גבוהים, אשר מונעים מיונים להתקרב מבלי לפגוע בבעל החיים, מבלי להשפיע על בני אדם וחיות מחמד.

מעוניינים בשירותיו של איש מקצוע שיוכל לעזור לכם להתגבר בהצלחה על המטרד? בחרו בעל מקצוע רק לאחר שתקבלו המלצה של חבר אמין.

לטיפים נוספים, מידע על הרחקת עטלפים ועוד, היכנסו לאתר www.hai-meshek.co.il/ ותוכלו לפתור את הבעיה בקלות.

כתיבת תגובה