מי לא רוצה אלומיניום?

יתרונות מוצרי אלומיניום כבר מזמן ידועות לכל, בשנות באלפיים יתווסף יתרון נוסף והוא עיצוב, אלומיניום מעטר את בתים חדשים, מסעדות ובתי מלון, מבנים מיוחדים ועוד. הוא משמש כמוצר זול, איכותי, קל להובלה ועבודה ובנוסף- למוצר יפה.

היכן נוכל להשתמש באלומיניום בביתנו ולמה? במדינת ישראל שטופת השמש יש לאלומיניום יתרון רב, הוא עמיד בפני הקלים, ניתן לצבוע אותו במגוון צבעים {למרות שהצבע הטבעי הוא יפה} ואתם יכולים לדעת שיש לכם מוצר שיחזיק שנים רבות.

פרגולות אלומיניום- פרגולות נפוצות בעיקר בבתים פרטים אבל כבר לא רק, גם למרפסות בבתים משותפים ניתן לייצר פרגולות מעצובות, עמידות ואיכותיות, היום קיימים מספא פתרונות יצירתיים לבניית פרגולות גם בדירות וגם בבתים פרטיים.

חלונות אלומיניום- אחד השימושים הפופולאריים ביותר עם אלומיניום הוא ביצרית חלונות אלומיניום, המחיר הזול יחד עם עמידות החומר והקלות בו ניתן לנקותו הם מה שהפכו אותו לנפוץ כל כך בבתים רבים ובמשרדים. חלונות וגם דלתות אלומיניום הם טובים ועדיפים על כל פתרון אחר.

תריסי אלומיניום גם הם נפוצים מאוד בשנים האחרונות, למעשה הם קיימים כמעט בכל בית חדש, במדינתנו הקטנה בה השמש זורחת רבות בכל עונות השנה, תריסי מאלומיניום הם יעלים מאוד, אבל לא רק השמש היא הסיבה העיקרית- גם העיצוב והמראה הנקי של החומר הם שהפכו את התריסים האלה למוצר מבוקש וכה פופולארי.

ויש גם את המוצרים המוכנים: היום קיימים בשוק מוצרים רבים שאותם ניתן לרכוש ללא התקנה או בנייה מורכבת, מוצרי נוי לבית, מוצרים לגינה כיסאות ושולחנות למשל, העמידים בפני מזג האוויר בקיץ או בחורף, ועוד מגוון רחב של פתרונות, אין ספק שחומר האלומיניום שינה לחלוטין את נוף העיצוב בבתים או במשרדים ומרכזי קניות, האפשרויות הרבות בהם ניתן להשתמש בחומר הם גדולות ורחבות.

עוד מידע והשוואת מחירים באתר www.olo.co.il

כתיבת תגובה