מי צריך ויטרינה?


מי ידע שחול מעובד יכול להיות כל כך יפה? אחד התוצרים האהובים ביותר על האדם היא הזכוכית – חלקה או בעלת טקסטורה, עדינה ומשוריינת, בחלון, בשולחנות ובמדפים, בכלים ותכשיטים, הזכוכית בכל מקום.

צריכים ויטרינה? לפניכם פרטים שימושיים על זכוכיות מהמומחים וגם על השיטות לאיתור זגגים ומוצרים מתחום הזכוכית.

יש קונצונזוס! זכוכית היא חומר מופלא, בעל מאפיינים שהופכים אותו לשימושי ביותר – חומר הגלם נמצא בשפע, תוצרו חלק למגע ויפה למראה, שקיפותה של הזכוכית הופכת אותה לבחירה הברורה לאלמנטים כמו חלונות, עמידותו הרבה בשינויי טמפרטורה מקלים בשימושו בתחומי הבניה והעיצוב, ונראה שחומר וותיק זה ממשיך לתפוס יותר ויותר מקום בבניינים שלנו, במקומות העבודה שלנו ובארכיטקטורה בכלל.

שואפים למצוא לבני זכוכית? לא חסרות סיבות…

אם החלטתם שאתם רוצים למצוא מקלחוני זכוכית מעוצבים במחירי מבצע, רוצים לרהט את הדירה ואתם מעוניינים למצוא חפצים דקורטיביים, אם אתם צריכים להתקין חלונות חדשים או לתקן את הקיימים, להחליף זגוגית פגומה או לשפץ את הבית, אתם חייבים חנויות זכוכית.

לפניכם מספר עצות בעניין זכוכית וזגגות:

כבכל תחום אחר, בזכוכית יש מגוון דרגות איכות. הדרך לברר שבידיכם חפץ זכוכית מאיכות גבוהה היא לשאול את המוכר אם זה בא עם אישור תו תקן.

הבדלים במחיר בין המשווקים יכולים להיות משמעותיים, אך גם בתחום זה, ממש כמו בביגוד והנעלה, בשנייה שמתחילה עונה חדשה, יורד משמעותית מחיר המוצרים מהקולקציה הקודמת.

אם נשבר החלון בבית, נסו לברר אם יש לכם ביטוח שמשות. ביטוח לדירה לרוב יכול לכסות אתכם מפני נזק לחלונות ו-ויטרינות זכוכית, וביטוח רכב כמעט תמיד מכסה בפני חלונות שבורים.

רוצים למצוא יותר מידע? מעוניינים למצוא ויטרינות? גלשו ל-www.zegag.co.il/ לכל המידע בקטגוריית זכוכית.

כתיבת תגובה