מכרזים ברשת

מכרזים ומכירות פומביות. משחר ההיסטוריה הבינו קבוצה של אנשים כי ניתן למכור מוצרים רבים בתנאי שתיצור סוג של ציפייה ותחרות.
הכללים פשוטים ההצעה הזוכה היא הקרובה ביותר למחיר המירבי משמע שההצעה הוגשה לנו רק על ידי משתמש יחיד.
איך זה עובד? קודם כל נרשם לאתר, נכנס למכרז ונבחר מוצר , לכל מוצר מחיר מירבי אותו ניתן להציע בעבור אותו מוצר. לדוגמא מוצר שמחירו המירבי 90 ₪ תציעו 89,10 ₪ . היה והצעתכם נפסלה זה אומר שיש משתמש אחר שהציע את אותה הצעה. אם הצעתכם ייחודית תראו מייד את מיקומכם במכרז מיקום ראשון פירושו זכייה במכרז. באפשרותכם לרכוש חבילת הצעות הטבות נוספות.
לא מדובר במכרזים הרגילים שבהם מציעים הצעה אחת ומחכים תהליך שלם של הצעות ומעקב אחרי הצעות אחרות של שחקנים אחרים. בכול אופן מדובר במשחק שמשלב בתוכו כללים של מכירות פומביות עם משחק שדורש הבנה פסיכולוגית של היריבים, ניסיון למצוא אסטרטגיה והתאמה הטקטיקה האישית למוצר שעליו בחרתם להתמודד. ככול שגולשים יותר באתרי מכרזים אלה ניתן להבין יותר לעומק את המשחק ואת הדרכים שבהן ניתן להגדיל משמעותית את סיכויי הניצחון.
מכיוון שהצעותייך גלויות לך בלבד תוכל לחשב את ההצעות המתברגות בין ההצעות שלך. כך יהיה לך יתרון לקראת סגירת המכרז. מומלץ להגיש הצעות בפערים של 5,10 או כל פער אחר שתבחר.

בהצלחה לגולשים

ישנה תגובה אחת על “מכרזים ברשת

כתיבת תגובה