מכשירי הסרת שיער דגמי 2011

אין מי שלא אוהב להראות מצוין. אין הרגשה יותר נעימה מתספורת יפה או בגד שיושב טוב עליך ומבליט את הגזרה (או יותר נכון מטשטש את האזורים שאנו פחות מרוצים מהם), אבל לפעמים הגנטיקה והזמן עושים את שלהם. בדיוק בנקודה הזאת נכנסת לסיפור הרפואה האסתטית, המציעה פתרונות מגוונים לשיפור המראה, ועמו הביטחון העצמי, וכל זאת מבלי לשרוף חור גדול מדיי בכיס.

מרגע ההחלטה לעבור ניתוח ארוך אשר דורש מחוייבות, ולכן חשוב ביותר לא לעבור תחת הסכין אם עדיין יש ספק או סיכוי שתתחרטו. בסיומו של דבר, רובם הגדול של המטופלים יוצאים מהטיפול שמחים, אולם חשוב לקחת בחשבון את העובדה שבכל התערבות כירורגית, אפילו בניתוח קוסמטי ישנם סיכונים.

מה כדאי לבדוק כאשר רוצים לשכור את שירותיו של מנתח פלסטי, ומאילו דברים יש להיזהר? מעוניינים במידע בנושא הסרת שיער השוואת מחירים? קבלו מספר טיפים שבעזרתם תוכלו להיות אלה שמקבלים את הטיפול הכי טוב:

– ניתוח אף:: בכמה הימים הראשונים לאחר שהאף מנותח, יש להגביה את הראש בזמן שישנים, בשביל לצמצם הנפיחות, ובכדי למנוע הצטברות של נוזלים באזורים סביב האף.

– אחרי הניתוח מאד רצוי להשתדל לנשום שאיפות ונשיפות עמוקות. נשימה בצורה הזו מסוגלת לעזור לשיכוך כאבים ואף מורידה את הסיכוי להופעת חום לאחר הטיפול.

בניתוחי חזה: מומלץ מאד שלא ללכת על הגדלה בחזה נפול ללא הרמה, מכיוון שהוספה של משקל תעודד את הצניחה והמצב יהפוך לחריף יותר אחרי ניתוח ההגדלה.

– לאחר הגדלת חזה כדאי מאוד לבצע עיסוי של החזה פעמיים שלוש בכל יום, וזאת על מנת למנוע התקשחות של השתלים בשדיים. מומלץ לבקש מהרופא שלך הוראות מדוייקות לדרך ביצוע העיסוי.

טיפול פנים: למי שהחל בהזרקת בוטוקס לקמטים, כדאי לקבל סדרת זריקות שכזו כל ארבעה-חמישה חודשים למען שמירה על המראה.

– במשך השבועות שאחרי הרמת הפנים מומלץ מאוד להסתבן בעת הרחצה במקלחת בסבון נגד בקטריות. סבונים אנטיספטיים מכילים בהרכבם חומר עדין אשר מחטא את הגוף ועוזר במניעת זיהום.

תחום הרפואה הפלסטית הוא תחום מרתק ומלא מידע, במידה ואתם מעוניינים לשמוע עוד על נושא מכון הסרת שיער או הסרת שיער בפנים, מומלץ ביותר לבדוק את הטקסטים הבאים שלנו שבנושא הסרת שיער גברים או לבקר באתר הסרת שיער נשים. העיקר שתעברו את הטיפולים באופן בטוח ושתהיו מרוצים ככל האפשר מהתוצאות. רק בריאות!

כתיבת תגובה