מנתחים פלסטיים – המלצות

מנתחים פלסטיים הם חיוניים ביותר להישרדות החברתית. שאלת השאלות היא: איך באמת בוחרים מנתח פלסטי? האם על פי מספר  הניתוחים הפלסטיים שביצע או אולי לפי המומחיות שלו? אולי על פי המלצות המטופלים שלו? אולי אם הוא נתן הרצאה בתוכנית טלוויזיה כזו או אחרת? אכן שאלה קשה. אנו מניחים בידיהם של מנתחים פלסטיים את חיינו החדשים. נכון הדבר שהיום כבר לא צריך להיות עשיר בשביל לעבור מתיחת פנים, הגדלת חזה או שאיבת שומן, יותר מזה, ישנן מרפאות רבות המציעות לכם מחירים אטרקטיביים וגם תנאי תשלום נוחים במיוחד, אך בכל זאת רצוי לבצע מחקר מעמיק בנוגע להליך המבוקש ולהבין כיצד לבחור מנתחים פלסטיים.

מנתחים פלסטיים – טיפים והמלצות

להלן מספר טיפים והמלצות, שאלות שיש לשאול מנתחים פלסטיים, ודברים שיש לבחון בבחירת המנתח הראוי:

–          יש לאסוף מידע כמה שיותר מידע בקשר לניתוח הפלסטי בו אתם מעוניינים. אם מחפשים דרך האינטרנט, עדיף אתרים רשמיים של בתי חולים וקופות חולים, לעיתים ישנו מידע מצוין גם באתרים בשפה האנגלית.

–          במהלך פגישה עם מנתח פלסטי יש לשאול על הרקע שלו: היכן קיבל הכשרתו, האם היה בעבר מנתח בבית חולים, איזה תפקיד מילא ולמשך כמה זמן?

–          בכל המדובר על מנתחים פלסטיים, יש לשים לב איזה מידע הרופא המנתח מוסיף גם בלי ששאלת אותו, הרבה פעמים זה מעיד על ניסיונו של המנתח וידיעתו מהן השאלות הנפוצות. בנוסף, רצוי לשאול מה נחשבת הצלחה, מהם הסיכויים להצלחה, מהם הסיכונים בניתוח, האם ישנן כמה דרכים או אמצעים שונים לביצוע הניתוח ומהן החלופות.

–          המלצות המטופלים על רופאים: פה לאוזן, במידה ושמעת ממכר או חברה על מנתח מצוין, כדאי מאוד לדעת באיזה ניתוח פלסטי מדובר, ומהי המומחיות של המנתח המדובר. לרוב, המלצות מטופלים הן מהימנות.

–          פגישות ייעוץ: מנתחים פלסטיים רבים מבצעים פגישות ללא תשלום, חלקם בתשלום סמלי וחלקם במחיר שעת ייעוץ מופרך ומוגזם. במה לבחור? כל אחד על פי יכולתו וכיסו.

נקודות ציון על מנתחים פלסטיים

מנתחים פלסטיים צריכים להתמודד עם אתגרים לא קטנים כמו: עיצוב השפתיים, הרמת הגבות, עיצוב הלחיים, הגדלת חזה, שאיבת שומן וכמובן ניתוחי אף, שהן בעיני רבים גולת הכותרת של ניתוחים פלסטיים בשל היותם ותיקים כל כך ובזכות יכולתם לשנות את מראה הפנים כולו. על אף עבודת תחקיר מעמיקה שיכול להיות ותעשו על הניתוח המבוקש, הידע של המטופל לא ישתווה לרמת המנתח, מנתחים פלסטיים יודעים ומבינים דברים שאתם לא. הם לוקחים בחשבון  שהגוף זקוק להתחדשות מדי פעם, החזה שנכנע עם השנים לכוח המשיכה או מושפע מגנים פחות מוצלחים אצל נשים, תאי השומן שהולכים ומתרבים באזורי הגוף השונים וכך, מנתחים פלסטיים יודעים להעריך, פחות או יותר, את אחוזי הצלחת הניתוח.

מנתחים פלסטיים משפרים את מראנו החיצוני ואת בריאותינו. כולם נשאבים לתופעה, אפילו דוגמניות מושלמות מוצאות שיש מדי פעם מקום לשיפור בגופן, בעזרת ניתוחים פלסטיים. בכל מקרה, לא מדובר בטרנד, שכן הניתוחים נמצאים כאן לפחות שלושה עשורים בתנופה מלאה. הפופולאריות ההולכת וגדלה של התחום וההתפתחויות המהירות בגילוי ופיתוח טכניקות וחומרים חדשים, מבטיחים אחוזי הצלחה גדולים. הרצון לקבל את מה שתמיד רצינו נמצא בהישג יד עם עזרתם הגדולה של מנתחים פלסטיים.