מסיבת חתונה בתל אביב, רוצים?


איך יודעים אם מקום מסויים לאירועים הוא משתלם? מה חשוב לבדוק שאתם מקבלים ועל מה ניתן לוותר כדי לחסוך כמה שקלים? איך תמצאו גן אירועים? מהם הפרטים שעליהם תהיו חייבים לשאול שאלות ולאיזה פרט צריך להתייחס בכובד ראש כשתבחרו גן אירועים או אולם ליום החשוב שלכם?

כשלב ראשון, בקרו בגן או באולם כדי להתרשם ממראהו הכללי – העיצוב, התאורה, האווירה ותחושת המרחב שאתם מקבלים. בדקו ושאלו, מה גודל המרפסת, אם יש כזו? האם המקום מאוורר דיו? מה מידת הניקיון? כדאי לעשות זאת בשעת אירוע כך שתוכלו לראות אותו בפעולה, אך היו מודעים לכך שהחוגגים הנוכחיים קרוב לוודאי לקחו גם שירותים שהמקום לא כולל בחבילת הבסיס.

בקשו שיציגו לכם רישיונות הפעלה ו-וודאו אם הגן או האולם עומד בכל תקנות הבטיחות, מבחינת מספר יציאות החירום וסימונן הברור, גלאי עשן תקינים, גישה נוחה לשירותי חירום, ובדיקה שאין במקום אף ליקוי כגון חיווט גרוע, נזילות מים וכדומה.

בררו מבעוד מועד מה השירות כולל. מה שחשבתם שזול יכול לא לכלול שרותים בסיסיים, עליהם משלמים בנוסף.

עיקר גני ואולמות האירועים מציעים עסקאות חבילה לבעלי השמחה הכוללות צילום, מוזיקה ואף מעצב אירועים. הדבר עשוי לקצץ בהוצאה בצורה משמעותית, אבל כדאי לברר בנוסף עם נותני שירותים אחרים אם הדבר משתלם והאם הצוות המקומי באמת מומלץ.

לא מעט מקומות מגבילים את המוזמנים בשעת סיום. כדאי לברר מהי השעה שעד אליה ניתן להישאר, בכדי שלא תיאלצו לסלק את המשפחה והחברים הביתה מוקדם מדי.

צריכים למצוא חתונה בתל אביב? טרודים בשאלות בנושא אולם אירועים בהרצליה? בחירת אולם או גן זה לא פשוט, אבל אם זו זאת ההוצאה הכי משמעותית, לכן חשוב שתבררו שאתם צפויים לקבל את כל השירותים הטובים ביותר ואת כל מה שעבורו. נדרשתם לשלם אז הקדישו את מלוא תשומת הלב לעניין והשתדלו לוודא כל פרט, כי להיות קצת מעצבנים תמיד עדיף על פני אכזבה.

למאמרים נוספים על מסיבת חתונה בתל אביב, הכנסו עכשיו לאתר www.park-shefayim.co.il/ כדי שתשרדו את תכנון האירוע שלכם, גדול ככל שיהיה, בלי כל בעיה.

כתיבת תגובה